ساحل نیسی

قبرس یکی از کشورهای توریستی است که سالانه گردشگران زیادی به خود جذب می کند. این کشور که جزیره ای است اماکن و جاذبه های تفریحی فراوانی در خود جای داده است. یکی از مناطق تفریحی آن ساحل نیسی است که میان گردشگران تور قبرس از محبوبیت بالایی برخوردار است. ساحل نیسی در 3 کیلومتری غرب آیاناپا قرار دارد که منحصر به فرد بودن شکل ظاهری این ساحل آن را باشکوه و بی نظیر کرده است.


این ساحل به دو بخش نا مساوی تقسیم شده است که بخش کوچک آن دارای آب های کم عمق مخصوص کودکان و نوجوانان بوده و بخش بزرگ آن دارای آب های آزاد و عمیق می باشد. این تقسیم بندی توسط شن ها و ماسه های زیبا انجام شده است که هیرت انگیز می باشد. تابستان فصلی شلوغ پرازدحام برای ساحل نیسی است به گونه ای که در ساحل بزرگ آن سکوت معنایی ندارد و جای مناسبی برای استراحت نیست اما اگر مایل به استراحت می باشید می توانید ساحل کوچک آن را انتخاب کنید. در ساحل بزرگ کیوسک هایی وجود دارند که اناوع نوشیدنی های بین المللی و سنتی را عرضه می کنند و می توان در هوای گرم تابستانی از نوشیدنی های خوش طعم این کیوسک ها استفاده کرد.


همچنین فروشگاه هایی نیز وجود دارند که غذاهای آماده و انواع مواد غذایی دیگری را نیز به فروش می رسانند. ساحل نیسی با وسعت زیادی که دارد محل مناسبی برای تفریحات تابستانی و دریایی است به طوری که در ساحل مشغول ورزش های ساحلی اند و در دریا تفریحات دیگری که معروف ترین آنها جت اسکی، قایق سواری، موج سواری و دیگر ورزش های آبی می باشد. ساحل نیسی یکی از مناطق تفریحی پرجمعیت کشور قبرس است که گردشگران و اهالی منطقه را به خود جذب می کند و بسیار مشهور است، این ساحل محلی مناسب برای سپری کردن ساعاتی لذتبخش و فوق العاده می باشد.

گزارش مشکل

نظرات مردم درباره ساحل نیسی

احمدی 11 شهریور 97
4
ساحل نیسی جایه خوبیه حتی برای اقامت
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر