کافه ژرنال

📅 انتشار : 1397/02/15 📅 بروزرسانی : 1402/09/07 ⏱ مطالعه : 1 دقیقه بازدید : 1006
شهر ملبورن در کشور استرالیا واقع شده است. ملبورن پایتخت این کشور بوده و مردمان آن دارای فرهنگ بالایی هستند. زیبایی این شهر باعث شده سالانه گردشگران بسیاری سفر به ملبورن را در برنامه سفر خود قرار می دهند. همچنین این شهر دارای کافه های مختلفی می باشد. کافه ژرنال یکی از کافه های بزرگ و محبوب در شهر ملبورن می باشد. با ما در این مقاله همراه باشید تا به بررسی کافه ژرنال بپردازیم.
کافه ژرنال یکی از معروف ترین کافه ها در بین گردشگران تور ملبورن می باشد. گردشگران برای صرف صبحانه، نهار و شام می توانند به این کافه مراجعه کنند. همچنین قهوه هایی که این کافه سرو می کند در این شهر بسیار معروف است. گردشگران تور استرالیا پس از گردش در شهر ملبورن می توانند در این کافه از صرف یک فنجان قهوه و یا یک میان وعده لذت ببرند. همچنین کیفیت بالای غذا های این کافه و نوشیدنی های آن باعث معروفیتش در این شهر شده است.
فضای داخلی این کافه بزرگ بوده و طراحی آن مدرن و بروز می باشد. درون این کافه با وسایل مختلف و چندین گلدون تزئین شده است. این کافه غذا های محلی این شهر و غذا های بین المللی را در سه وعده سرو می کند. همچنین کافه ژرنال نوشیدنی های بین المللی برای گردشگران تور ملبورن که به این کافه مراجعه میکنند، سرو می کند.
منو این کافه بسیار متنوع بوده و قیمت های آن مناسب می باشد. هزینه یک فنجان قهوه مخصوص این کافه 4 دلار استرالیا بوده، هزینه صرف یک وعده صبحانه در کافه ژرنال در حدود 5 تا 10 دلار استرالیا و هزینه صرف ناهار یا شام در کافه ژرنال در حدود 10 تا 50 دلار استرالیا می باشد. همچنین در کافه ژرنال میان وعده و انواع سالاد هم سرو می شود که قیمتی در حدود 10 دلار استرالیا دارند.
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 4.5 از 5 | از 1505 کاربران به کافه ژرنال