شورلولو علی پاشا

تاریخ انتشار : ۱۲ شهریور تعداد بازدید : 358

استانبول یکی از مقاصد گردشگری شلوغ ترکیه می باشد که سالانه تعداد بی شماری از مسافران به این مقصد تاریخی و باستانی سفر و تمامی بنا های باشکوه و تاریخی این شهر دیدن می کنند.کافه در استانبول و یا به تعبیر دیگر قهوه خانه در این شهر از جایگاه ویژه ای برخوردار است که می توانید ساعتی را  با مردم بومی این شهر تجربه نمایید به همین دلیل در این قسمت برای کافه دوستان یکی از بهترین و پرطرفدار ترین کافه های استانبول به نام شورلولو علی پاشا را به مسافران عزیز معرفی می نماییم.

ساختمان کافه شورلولو علی پاشا قبل از آن مدرسه بوده که در نزدیکی مسجد شورلولو علی پاشا قرار داردکه در سال 1709 بنا گردیده است که به نام وزیر اعظم علی پاشا نام گذاری کرده اند.
سر تا سر کافه شورلولو علی پاشا تاریخی و هنر جاریست و زمانی که وارد این کافه می شوید آرامش وصف نشدنی به شما دست می دهد که از سر و صدا و شلوغی های بیرون دور هستید به همین دلیل است که مردم استانبول بر این باورند دوستی هایی که در این مکان به وجود می آید همیشگی است و به دلیل همین اعتقادی که دارند با روی خوش و خونگرمی تمام از مهمانان خود پذیرایی می کنند.
اگر به نوشیدن قهوه علاقه مند هستید این کافه بهترین پیشنهاد برای شماست ، همچنین می توانید انواع غذا های لذیذ و انواع نوشیدنی ها در این کافه تجربه و لذتش را ببرید.
این کافه همه روزه حتی در روز های تعطیل از ساعت 7 صبح تا 2 بامداد آماده ی پذیرایی در وعده های صبحانه ، نهار ، عصرانه و شام و همچنین انواع نوشیدنی ها و دسر ها از مشتریان خود می باشد.
برای دسترسی به این کافه می توانید از تاکسی و اتوبوس استفاده نمایید که ما به شما استفاده از اتوبوس را پیشنهاد می کنیم اگر هم می خواهید از تاکسی استفاده نماییدحتما قبل از آن در مورد کرایه تاکسی با راننده به توافق برسید.
 
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
تور استانبول خرداد
۷
۱۶ خرداد - ۳۱ خرداد
قشم ایر
آسمان
تینو پرواز
مشاهده تور
۶,۸۴۰,۰۰۰
مشاهده تور
تور استانبول خرداد
۳
۲۰ خرداد - ۳۱ خرداد
قشم ایر
قشم ایر
نیک سانا
مشاهده تور
۵,۱۵۰,۰۰۰
مشاهده تور
تور استانبول ۲۰ خرداد
۴
۲۰ خرداد - ۲۴ خرداد
آسمان
معراج
گردشگر زمان
مشاهده تور
۵,۳۶۵,۰۰۰
مشاهده تور
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به شورلولو علی پاشا