چورلولو علی پاشا

📅 انتشار : 1396/06/12 📅 بروزرسانی : 1402/06/22 ⏱ مطالعه : 1 دقیقه بازدید : 943

شورلولو علی پاشا
نمای داخلی
صندلی ها و پذیرایی در شورلولو علی پاشا
تفریحات شورلولو علی پاشا

استانبول یکی از مقاصد گردشگری شلوغ ترکیه محسوب می‌شود که سالانه تعداد بی‌شماری از مسافران به این مقصد تاریخی و باستانی سفر و تمامی بنا های باشکوه و تاریخی این شهر دیدن می‌کنند. قهوه خانه در این شهر از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است که می‌توانید ساعتی را  با مردم بومی این شهر تجربه نمایید به همین دلیل در این قسمت برای کافه دوستان یکی از بهترین و پرطرفدارترین کافه‌های استانبول به نام شورلولو علی پاشا را به مسافران عزیز معرفی می‌نماییم.

تور استانبول - بهترین قیمت تور استانبول، خدمات عالی و تضمین کیفیت در لحظه آخر

معرفی کافه چورلولو علی پاشا استانبول

ساختمان کافه شورلولو علی پاشا قبل از آن مدرسه بوده که در نزدیکی مسجد شورلولو علی پاشا قرار دارد که در سال 1709 بنا گردیده است که به نام وزیر اعظم علی پاشا نام گذاری کرده‌اند. سر تا سر کافه شورلولو علی پاشا تاریخی و هنر جاریست و زمانی که وارد این کافه می‌شوید آرامش وصف نشدنی به شما دست می‌دهد که از سر و صدا و شلوغی‌های بیرون دور هستید به همین دلیل است که مردمان استانبول بر این باورند دوستی‌هایی که در این مکان به وجود می‌آید همیشگی است و به دلیل همین اعتقادی که دارند با روی خوش و خونگرمی تمام از مهمانان خود پذیرایی می‌کنند.

بهترین رستوران های استانبول - بهترین رستوران ها در استانبول برای صرف غذایی لذیذ

منو کافه چورلولو علی پاشا استانبول

اگر به نوشیدن قهوه علاقه‌مند هستید این کافه بهترین پیشنهاد برای شماست، همچنین می توانید انواع غذا های لذیذ و انواع نوشیدنی ها در این کافه تجربه و لذتش را ببرید.

ساعت کاری کافه چورلولو علی پاشا استانبول

این کافه همه روزه حتی در روز های تعطیل از ساعت 7 صبح تا 2 بامداد آماده ی پذیرایی در وعده های صبحانه ، نهار ، عصرانه و شام و همچنین انواع نوشیدنی ها و دسر ها از مشتریان خود است. برای دسترسی به این کافه می‌توانید از تاکسی و اتوبوس استفاده نمایید که ما به شما استفاده از اتوبوس را پیشنهاد می‌کنیم اگر هم می‌خواهید از تاکسی استفاده نمایید حتما قبل از آن در مورد کرایه تاکسی با راننده به توافق برسید. 

گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 4.8 از 5 | از 100 کاربران به شورلولو علی پاشا