کافه مدو

📅 انتشار : 1396/01/30 📅 بروزرسانی : 1401/10/13 ⏱ مطالعه : 3 دقیقه بازدید : 665

کافه مدو آنتالیا
آدرس کافه مدو
عکس کافه مدو انتالیا
منو کافه مدو

کافه مدو یکی از کافه‌هایی است که علاوه بر اینکه به عنوان یک کافه شناخته می‌شود، به عنوان یک نانوایی نیز معرفی شده، چرا که انواع نان‌های سنتی و محلی شهر آنتالیا در این کافه وجود دارند. این کافه در محله عرپسویو واقع شده است و به عنوان یکی از کافه‌هایی بوده که دارای یک دکوراسیون شیک با دیواره‌های شیشه‌ای است. محوطه فضای داخلی این کافه با چندین سایه‌بان برای محافظت از نور خورشید تزیین شده است. همچنین دیواره محوطه از گیاهانی بسیار زیبا پوشیده شده و تمامی فضای داخلی این کافه برای نشستن و تماشای گردشگران به وجود آمده است. در فضای داخلی این کافه از رنگ‌های سفید و کرمی مدرن و بسیار شیک و زیبایی استفاده شده و پیشخوان کافه یکی از قسمت‌هایی است که بسیار در معرض چشم بوده و خودنمایی می‌کند.

ویژگی‌های کافه مدو آنتالیا

پیشخوان با رنگ مشکی تمامی یکنواختی‌های موجود در کافه را از بین می‌برد و یک تلفیق بی‌نظیر را به وجود می‌آورد. تمامی تجهیزات و امکانات و همچنین دکوراسیون موجود در این کافه با دقت و ظرأفت بسیار بالایی طراحی شده است. کارکنان و پرسنل این کافه بسیار خوش برخورد و مهربان هستند اما به صورت مسلط نمی‌توانند به زبان انگلیسی تکلم داشته باشند.

این کافه حتی در میان مردمان محلی آنتالیا نیز دارای محبوبیت بالایی است. در منوی این کافه انواع قهوه‌ها و آیس کافی سرو می‌شود همچنین کاپوچینو معروف این کافه به عنوان یکی از مشهورترین نوشیدنی‌های آن است. در زمان صرف این کاپوچینو، طعم بی‌نظیری را احساس خواهید کرد و انرژی مضاعفی را دریافت می‌کنید تا بتوانید به ادامه گردش در این شهر بپردازید.

تجربه سفری هیجان انگیز به شهر ساحلی ترکیه

این کافه انواع غذا‌ها را نیز صرف می‌کند اما به دلیل وجود بستنی‌ها و دسر‌های بسیار خوشمزه معروفیت ویژه‌ای در شهر آنتالیا پیدا کرده است. انواع طعم‌های خارج از فصل بستنی باعث شده تا گردشگران این کافه را به عنوان یکی از بهترین کافه‌ها برای تست یک بستنی خوشمزه انتخاب کنند. همچنین افراد و گردشگران زیادی می‌توانند برای صرف یک صبحانه بی‌نظیر به این کافه مراجعه نمایند.

گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 4.4 از 5 | از 100 کاربران به کافه مدو