دیندی کافه

📅 انتشار : 1396/05/24 📅 بروزرسانی : 1402/09/07 ⏱ مطالعه : 1 دقیقه بازدید : 506
دیندی کافه تایلند
آدرس دیندی کافه
دیندی کافه منو
در چندین سال اخیر چیانگ مای مرکز فرهنگ تایلند دچار تغییر تحولات زیادی شده است که امروزه به مرکز درمانی، یوگا، کافه و رستوران های متنوع تبدیل شده است. در پی این تحولات مغازه های بزرگ ، کافه های متفاوت با بوی قهوه و انواع شیرینی ها حال و هوای تازه ای به خود گرفته است. قابل توجه مسافرن عزیز تور تایلند، در این قسمت با متفاوت ترین کافه تایلند به نام دیندی کافه آشنا خواهید شد که در نوع خود بی نظیر است. دیندی کافه یکی از زیباترین و متفاوت ترین کافه های تایلند است که سبکی کاملا متفاوت با دیگر کافه ها دارد.دکوراسیون این کافه به شکل خانه های گلی قدیمی طراحی و ساخته شده به همین دلیل در میان مردم از محبوبیت زیادی برخوردار است. دیندی کافه در نزدیکی پارکینگ اختصاصی دانشکده هنر دانشگاه چیانگ مای قرار دارد که با انواع نوشیدنی های فوق العاده و به خصوص غذاهای گیاهی ممتاز پذیرای مشتریان عزیز است.
یک پیشنهاد خوب برای مسافران عزیز میل کردن شیک های میوه ای و دیگر نوشیدنی های مخصوص دیندی کافه در روزهای گرم سال می باشد. همچنین محیط این کافه بهترین زمان برای خوردن نهار از  منوی غذا های دریایی با ادویه های خاص است البته اگر به غذای دریایی علاقه دارید اگر هم نه نگران نباشید جز غذاهای دریایی و گیاهی انواع غذاهای سنتی و بین المللی را برای مشتریان خود سرو می کنند.
سفر به کشور تایلند با جاذبه‌های گردشگری فوق العاده دیدنی!

ساعت کاری دیندی کافه

شما اگر به نوشیدنی چای، قهوه، انواع شیک های میوه ای، انواع دسرها و دیگر غذاها علاقه مند باشید دیندی کافه بهترین گزینه و پیشنهاد برای گذراندن ساعتی خوب است.
ساعت کاری دیندی کافه همه روزه از ساعت 9 صبح تا ساعت 23 شب آماده ی پذیرایی مشتریان خود می باشد.
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 4.1 از 5 | از 100 کاربران به دیندی کافه