ویزای چک

تاریخ انتشار : ۱۶ آذر
جمهوری چک یکی از جمهوری های عضو اتحادیه اروپا می باشد که اخیرا گردشگران زیادی در جهان تمایل پیدا کرده اند که به آن سفر کنند و از رازهای نهفته آن سر در بیاورند. با سایت لحظه آخر همراه باشید تا اطلاعاتی در زمینه ویزای چک در اختیار شما کابران گرامی قرار دهیم.
ویزای چک به کسانی داده می شود که تصمیم به اقامت یا گردشگری چند روزه در این کشور دارند و گردشگران با گرفتن وقت قبلی و با در دست داشتن مدارک لازم می توانند نسبت به اخذ ویزای چک اقدام کنند. از آن جایی که این کشور عضو اتحادیه اروپا است، پس گردشگران تور چک برای سفر به آن باید ویزای شینگن داشته باشند. روزهایی که برای اخذ ویزای چک می توانید به سفارت مربوطه مراجعه کنید از 1 شنبه تا 5 شنبه بین ساعات 9 – 12 می باشد.
مدارکی که برای گرفتن ویزای چک باید در دست داشته باشید عبارت اند از:
• پاسپورت ایرانی با اعتبار 3 ماهه
• فرم تقاضای ویزای چک که امضا شده باشد.
• 1 قطعه عکس 6 در 4 با زمینه سفید
• مبلغ پرداختی برای ویزا به یورو
• بیمه پزشکی
گردشگران تور چک باید مدارک مربوط به رزرو بلیط هواپیما و هتل را در اختیار داشته باشند. متقاضیانی که به سن قانونی نرسیده اند، باید رضایت نامه والدین یا گواهی سرپرستی داشته باشند.
برای کسانی که با هدف تجارت به این کشور سفر می کنند، دعوتنامه از یک شرکت معتبر لازم است. اگر با هدف بازدید از خانواده راهی این کشور می شوید باید از جانب خانواده ی مقیم در چک دعوتنامه داشته باشید و از طریق آن اقدام به سفر کنید. همچنین اگر به قصد مسابقات ورزشی می خواهید به کشور چک بروید باید از طرف فدراسیون مربوطه دعوتنامه در دست داشته باشید و از سازمان مربوطه در ایران هم معرفی نامه داشته باشید. 
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره ویزای چک

آدرینا مرداد 1397
ویزای چک رو فوق العاده سخت میدن من اقدام کردم اما واقعا پشیمونم کردن
آیدا خرداد 1397
ممنون از سایت خوبتون من سال آینده می خوام به کشور چک سفر کنم
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به ویزای چک