Lahzeakhar.com

تور چک

امتیاز 5 از 5 | از 427
ارزانترین گرانترین به‌روزترین نزدیکترین تاریخ مرتب سازی بر اساس :
تور جمهوری چک دی
۴
Emirates - Emirates
۲۰ دی - ۲۱ بهمن
سفیران گشت
۵۹۰ یورو + نرخ پرواز
مشاهده تور

در ادامه صفحه تور چک می توانید لیستی از به روز ترین تورهای چک آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.


جمهوری چک که یکی از اعضای اتحادیه اروپا است، کشوری در اروپای مرکزی می باشد. این کشور در پی تقسیم کشور چکسلواکی در سال 1993 شکل گرفت. بزرگ ترین شهر و پایتخت کشور چک، شهر پراگ نام دارد که هرساله تعداد زیادی از گردشگران تور چک از این شهر بازدید می کنند. جمعیت جمهوری چک حدود 10 میلیون نفر و زبان رسمی آن زبان چکی است. شهر پراگ حدود 1 میلیون نفر جمعیت دارد و شهری محبوب بین گردشگران تور چک به حساب می آید. کشور چک به دریا دسترسی ندارد و 3 منطقه تاریخی موراوی، بوهم، و بخشی از سیلزی را در بر دارد. مردم چک از نژاد اسلاو و از تبار هندواروپایی هستند. قسمت نسبتا بزرگی به نام ایالت زودت در چک وجود دارد که اهالی آن آلمانی هستند.
در طول تاریخ مردم این کشور به بی مذهبی معروف بودند و تقریبا می توان گفت کشور چک، کشوری بی دین است. طبق سرشماری های صورت گرفته در سال 2011، حدود 34 درصد مردم این کشور به این سوال که چه دینی دارند گفتند که بی دین هستند و 45 درصد هم پاسخ واضحی ندادند. تنها 10 درصد مردم این کشور مسیحی و 9 درصد نیز پیرو دین های دیگر هستند. در نظرسنجی که در سال 2005 انجام شده حدود 10 درصد مردم چک به خدا اعتقاد دارند که این موضوع تعجب گردشگران تور چک را بر می انگیزد.
چک اولین کشور از اعضای شورای تعاون اقتصادی است که جزء کشورهای توسعه یافته به حساب آمد و از نظر شاخص توسعه انسانی در اروپای شرقی و مرکزی در بالاترین رتبه قرار دارد. قابل توجه گردشگران تور چک که این کشور، کشوری صلح دوست و دموکرات در منطقه می باشد و توریست های تور چک می توانند سفر مملو از آرامشی را تجربه کنند.
جمهوری چک در میان انبوهی از خشکی ها سر بر آورده است و اکثر مناطق اطراف آن کوهستانی می باشد.

تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است