ویزای صربستان

تاریخ انتشار : ۱۶ آذر
کشور صربستان با نام رسمی جمهوری صربستان، یک کشور زیبا در مرکز جنوب شرقی قاره اروپا است. کشور زیبا و توریستی صربستان دارای جاذبه های گردشگری فراوانی ‏است و همه ساله میزبان تعداد زیادی از جهانگردان ‏می باشد. در این مقاله به توضیح چگونگی اخذ ویزای صربستان می پردازیم، پس با این بخش از سایت ‏لحظه آخر همراه شوید تا در زمینه ویزای صربستان اطلاعات لازم را کسب کنید.
گردشگران تور صربستان برای سفر به این کشور نیازی به اخذ ویزای صربستان ندارند و تنها هنگام ورود به این کشور در فرودگاه، مهری بر روی پاسپورت مسافران تور صربستان زده می شود که به منزله ی ‏اجازه ورود به کشور صربستان می باشد. در سال های اخیر این کشور به یکی از اهداف گردشگری مردم ایران تبدیل شده ‏است و گردشگران ایرانی تمایل زیادی برای سفر به این کشور نشان داده اند و دلیل این ‏تمایل عدم نیاز به اخذ ویزای صربستان است. برای سفر به این کشور، دیگر نیازی به دریافت ویزای صربستان نیست و تنها با یک پاسپورت، با اعتبار حداقل شش ماه، به راحتی می‌توانید وارد یکی از شهرهای آن شده و حداکثر 30 روز در این کشور اقامت داشته باشید. لازم به ذکر است که گردشگران تور صربستان نمی توانند بیش از 30 روز در این کشور بمانند و در صورتی که بیشتر از زمان مقرر اقامت داشته باشند، از سوی مقامات این کشور به پرداخت جریمه محکوم می شوند.
به همین دلیل موقعیت بسیار مناسبی برای علاقه مندان به سفر به وجود آمده است. این تصمیم در تاریخ 22 آگوست 2017 مصادف با 7 شهریور ماه 1396 گرفته شده است و هدف از اتخاذ آن توسعه گردشگری این کشور و تشویق شهروندان ایرانی و هندی برای سفر با تور صربستان به این کشور می ‌باشد. اگر پیش از زمان لغو ویزای صربستان برای رفتن به این کشور اقدام می کردید، باید مدارک بسیاری از جمله: گواهی تمکن مالی (حداقل 40 میلیون تومان)، رزرو هتل در کل مدت اقامت، رزرو بلیط رفت و برگشت هواپیما و غیره به سفارت این کشور ارائه می دادید.
با وجود این که دریافت ویزای صربستان برای ورود به این کشور لغو گردیده، ولی نظارت های سخت گیرانه ای بر روی مسافران تور صربستان صورت می گیرد و بازرسی دقیقی بر روی بلیط ها انجام می شود. از زمان لغو ویزای صربستان، تعداد گردشگرانی که به این کشور سفر می کنند چندین برابر شده و افراد بسیاری فرصت بازدید از جاذبه ها و مناظر زیبای این کشور را پیدا کرده اند.
امیدواریم این مقاله در سفر با تور صربستان برای شما گردشگران مفید واقع شود. 
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره ویزای صربستان

آنیل مهر 1397
هنور ویزای صربستان معلوم نشد که می خوان بزارند یا خیر ؟ چقدرم یهویی تور صربستان بالا رفت
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به ویزای صربستان