ویزای بلاروس

📅 بروزرسانی : ۱۶ آذر ۱۳۹۹ بازدید : 288
کشور بلاروس مانند سایر کشور های توریستی، آنچنان که باید مورد استقبال مردم قرار نگرفته است اما اگر دقیق تر به این کشور زیبا نگاه کنید متوجه می شوید که کشوری با مکان های تفریحی فراوان است. ویزا می‌تواند به صورت single یا تک صادر شود که در این صورت به شما تنها اجازه یک بار ورود به آن کشور را می‌ دهد. همچنین‌ ویزای شما ممکن است multiple یا چندگانه باشد که در این صورت، شما امکان ورود و خروج متعدد به کشور صادرکننده ویزا را در طی مدت اعتبار ویزا خواهید داشت.
مدارک لازم برای دریافت ویزای توریستی کشور بلاروس:
1) اصل پاسپورت
2) 2 قطعه عکس رنگی 4*6 با پس زمینه سفید
3) مشخصات فردی : آدرس محل کار و سکونت شماره تلفن و غیره
4) چک ضمانت حداقل 5 میلیون تومانی
5) رزرو بلیط هواپیما و هتل (ویزا بلاروس با توجه به رزرو بلیط هواپیما و هتل صادر می شود)
6) برای اخذ ویزا های تجاری و تحصیلی جواز کسب یا گواهی اشتغال به کار و یا دعوت نامه از طرف شرکتی در بلاروس و یا گواهی اشتغال به تحصیل (برای ویزا تحصیلی) نیاز است.
انواع ویزای بلاروس : 
1) ویزای کوتاه مدت توریستی
2) ویزای کوتاه مدت تحصیلی
3) ویزیا کوتاه مدت مهمان
4) ویزای کوتاه مدت تجاری
5) ویزای بلند مدت 
6) ویزای ترانزیت
گردشگران تور بلاروس با دریافت ویزای این کشور می توانند تا 30 روز در این کشور اقامت داشته باشند و تنها اجازه ورود یک یا حد اکثر دوبار به این کشور را دارند. دریافت ویزای بلاروس بین 10 تا 15 روز کاری زمان نیاز دارد و و این ویزا دقیقا از روی تاریخ رفت و برگشت هواپیما و تعداد روز هایی که در بلاروس هتل رزرو کرده اید صادر می شود. قیمت ویزا توریستی کشور بلاروس حدود 170 دلار آمریکا می باشد. قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور بلاروس ( مسافرتی، کار و تحصیلی ) با هم متفاوت است. 
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/Visa-Information-Content/84-%D9%88%DB%8C%D8%B2%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D9%84%D8%A7%D8%B1%D9%88%D8%B3

امتیاز 5 از 5 | از بین 116 کاربران به ویزای بلاروس