ویزای توریستی برزیل

روادید توریستی برزیل به متقاضی این اجازه را می دهد تا به مدت سه ماه در این کشور اقامت داشته باشید. برای دریافت ویزای توریستی برزیل می بایست به کنسولگری سفارت برزیل واقع در تهران به آدرس خیابان ولیعصر، خیابان زعفرانیه، خیابان بهار، نبش خیابان یکتا، پلاک 2 و تلفن تماس 02122753108 و 02122753010 مراجعه کنید.
برای تقاضا روادید حضور شخص متقاضی الزامی نمی باشد و مصاحبه ای صورت نمی گیرد که می توانید از طریق وکیل یا نماینده خود پیگیر باشید. . اول از هر کاری باید ابتدا فرم کشور مورد نظر خود را از سایت کنسولگری برزیل و یا سفارت آن که در تهران واقع شده را دریافت کنید و در دو نسخه تکمیل کنید. حتی اگر بخواهید با خانواده سفر کنید می بایست برای هر شخصی فرم جداگانه ی ویزای توریستی برزیل را دریافت و تکمیل کنید. توجه داشته باشید برای درخواست روادید در زمان هایی مثل فصل تابستان و عید نوروز که تعداد متقاضیان زیاد می باشد ممکن است زمان زیادی ببرد پس بلافاصله بعد از مشخص کردن تاریخ سفرتان به سفارت اقدام کنید. کلیه مدارک خواسته شده باید به زبان رسمی و بین المللی انگلیسی ترجمه شده باشد.
مدارک مورد نیاز جهت روادید برزیل:
1- اصل شناسنامه ایرانی
2- گذرنامه(پاسپورت) : باید تاریخ گذرنامه شما تا 6 ماه پس از صدور اعتبار داشته باشد و کپی از صفحات 1 تا 5 و صفحاتی که در آن مهر روادید خورده الزامی است
3- سه عدد عکس رنگی 4*6 برای هر متقاضی( با مراجعه به عکاسی حتما قید کنید که عکس را برای گذرنامه می خواهید) عکس باید با پس زمینه ی سفید، تمام رخ و مطابق با شکل ظاهری فعلیتان باشد
4- نشانی دقیق محل سکونت و محل کار متقاضی
5- در صورتی که محصل و یا دانشجو هستید ارائه فرم اشتغال به تحصیل ضروری است
6- در صورت شاغل بودن مدارک رسمی و قانونی دال بر شغل و اعتبار شغلیتان
7- در صورت بازنشست بودن فرم گواهی بازنشستگی
8- مدارک قانونی و رسمی از اموال و دارایی ، گردش حساب بانکی ودر آخر میزان دقیق موجودی شما در حساب بانکی
9- رضایت نامه تایید شده پدر در محضرخانه برای فرزندان و افراد زیر 18 سال
10- بلیط رفت و برگشت برزیل.
از زمانی که کلیه مدارک مورد نیاز ویزای توریستی برزیل را به سفارت تحویل دهید از یک هفته تا 3 هفته طول می کشد تا اعلام کنند واجد شرایط برای سفر به برزیل هستید یا خیر.
امتیاز 5 از 5 | از بین 115 دهنده به امتیاز ویزای توریستی برزیل
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
رویا 22 مهر 1397
1
هزینه ویزای توریستی برزیل در حال حاضر چقدر هست ؟
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابهپنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری