ویزای یونان

کشور یونان یکی از زیباترین کشورهای اروپایی است که بسیاری از توریست ها را مجاب می کند تا برای یک بار هم که شده از آن بازدید کنند. برای سفر به کشورهای اروپایی عضو پیمان شینگن باید ویزا در دست داشته باشید که یونان هم جزء همان کشورها است. اما مقصود شما از سفر به این کشور ممکن است متفاوت باشد: گردشگری، کار، تحصیل و یا حتی ازدواج، در هر صورت برای هر قصد و نیتی که بخواهید وارد این کشور شوید، نیاز به ویزای یونان دارید.
مراحل دریافت ویزای یونان به شرح زیر می باشد:
1.در سایت سفارت یونان یک حساب کاربری بسازید.
2.ویزای مورد نظر خود را انتخاب کنید.
3.فرم های مربوط به اطلاعات شخصی را پر کنید.
4.هزینه های مربوط به دریافت ویزا را واریز نمایید.
هنگامی که وقت سفارت شما مشخص گردد می توانید مراجعه نمایید و اقدامات حضوری لازم را انجام دهید. مدارکی که برای دریافت ویزای یونان لازم است ارائه شود به شرح زیر می باشد:
*کارت ملی و شناسنامه
*کپی دعوتنامه
*پاسپورت معتبر
*پرینت 3 ماهه از گردش حساب مالی
*مدارک رزرو هتل
*دو قطعه عکس
*در صورت سفر خانوادگی، مدارک سند ازدواج
*لیست بیمه کارمندی و یا حکم بازنشستگی
*اصل اجاره نامه ملک شخصی
*مدارک اشتغال
برای دریافت ویزای یونان باید تا 3 ماه پیش از سفر نسبت به دریافت آن اقدام نمایید، بررسی مدارک از سوی سفارت 14 روز کاری به طول می انجامد. شخص تقاضا دهنده ویزای یونان در روز مصاحبه باید حضور داشته باشد. سفارت یونان در تهران واقع در خیابان ولیعصر، بلوار اسفندیار، پلاک 43 می باشد.
انواع ویزای کوتاه مدت شنگن عبارت اند از:
ویزای گردشگری که می توانید همراه با تور یونان راهی این کشور زیبا شوید و از جاذبه های آن بازدید کنید.
ویزای ملاقات خانواده
ویزای ویژه شهروندان عضو اتحادیه اروپا
ویزای تجاری
ویزای کودکان زیر هجده سال
ویزای ترانزیت فرودگاهی 

امتیاز 5 از 5 | از بین 101 دهنده به امتیاز ویزای یونان
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربری انجمن گردشگری بلاگ گردشگری