ویزای تحصیلی فرانسه

فرانسه کشوری رمانتیک و بسیار زیبا می باشد که برای بسیاری از توریست ها دارای جذابیت های فراوان بوده و آن ها مجاب می شوند تا از جاذبه های آن دیدن کنند. اما در کنار بازدید از مکان های دیدنی، بسیاری از افرادی که با تور فرانسه راهی این کشور می شوند و شرایط آن را از نزدیک می بینند، تصمیم می گیرند که برای تحصیل به این کشور بروند پس برای این منظور باید نسبت به دریافت ویزای تحصیلی فرانسه اقدام کنند.
قبل از اقدام برای ویزای تحصیلی فرانسه شما باید تصمیم بگیرید که قصد دارید در کدام یک از دانشگاه های این کشور تحصیل کنید، سپس شما باید نامه ای مبنی بر پذیرش از جانب آن دانشگاه در دست داشته باشید تا برای ویزا اقدام کنید.
ویزای تحصیلی فرانسه انواع مختلفی دارد که عبارت اند از:
*ویزای دانشجویی کوتاه مدت شنگن
از این نوع ویزا برای برنامه های آموزشی کوتاه مدت نظیر فراگیری زبان استفاده می شود و مدت آن 3 ماهه می باشد و هزینه ای ندارد.
*ویزای تحصیلی طولانی مدت
این ویزا تا زمانی که تحصیل شما تمام شود( بنا بر مقطعی که قصد دارید بخوانید، متغیر است) معتبر است.
*ویزای موقت بلندمدت
با این ویزا حداکثر تا 6 ماه می توانید در این کشور مانده و آموزش ببینید.
*ویزای شرکت کردن در امتحانات
مدارکی که جهت دریافت ویزای تحصیلی فرانسه باید در دست داشته باشید عبارت اند از:
-پاسپورت معتبر
-فرم درخواست ویزا
-نامه پذیرش از دانشگاه
-2 قطعه عکس مناسب
-مدارک مالی مورد نیاز
-بیمه درمانی
-مدرک مربوط به تسلط بر زبان فرانسه (البته تحصیل به زبان انگلیسی نیز در این کشور امکان پذیر می باشد.)
مدارک تحصیلی لازم
وجود دانشگاه های مطلوب و سطح بالا در این کشور مورد توجه بسیاری از علاقه مندان به تحصیل قرار می گیرد، رایگان بودن این دانشگاه ها نیز دلیل دیگری برای انتخاب فرانسه می باشد. 

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز ویزای تحصیلی فرانسه
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری