ویزای کاری فیلیپین

تاریخ انتشار : ۱۶ آذر
فیلیپین یکی از کشورهایی است که افراد زیادی آن را برای کارکردن انتخاب می کنند. در این بخش از سایت لحظه آخر قصد داریم تا اطلاعاتی در زمینه ویزای کاری فیلیپین در اختیار علاقه مندان قرار دهیم. برای دریافت ویزای کاری فیلیپین شخص تقاضا دهنده باید برای مصاحبه به سفارت مراجعه کند و حضور او الزامی است.
لازم به ذکر است که بگوییم این کشور جزو کشورهای کم درآمد به حساب می آید و حقوق یک کارمند عادی در فیلیپین در حدود 200 یورو می باشد. با این وجود، افراد زیادی وجود دارند که به هنگام سفر با تور فیلیپین و دیدن شرایط این کشور، تصمیم می گیرند تا برای مدت ها در آن کار و زندگی کنند، به این منظور نیاز به دریافت ویزای کاری فیلیپین دارند. در این کشور اغلب مردم بومی خود نیازمند کار هستند و درصد بیکاری در آن نسبتا بالا می باشد و تا حد امکان سعی بر این است که شهروندان فیلیپینی را در شرکت ها و مراکز تجاری به کار بگیرند، در صورتی که شرکتی اعلام کند نیاز به یک نیروی کار خارجی متخصص دارد، باید ثابت کند که آن کار توسط شهروندان انجام نمی گیرد.
خوب است بدانید که افرادی که با یک فیلیپینی در این کشور ازدواج کنند، شانس بیشتری برای کار کردن در فیلیپین پیدا می کنند. تنها شغلی که افراد غیر فیلیپینی شانس بیشتری در آن دارند، مدیریت و یا سرپرستی در برخی شرکت ها می باشد که آن هم ملزم به داشتن شرایط ویژه می باشد.
مدارک لازم جهت دریافت ویزای کاری فیلیپین به شرح زیرمی باشد:
-دو قطعه عکس شش در چهار (با پس زمینه سفید و تمام رخ)
-نامه ای مبنی بر تمکن مالی شخص
-اصل پاسپورت با اعتبار حداقل 6 ماه
آدرس سفارت فیلیپین در تهران عبارت است از: بالاتر از پارک وی، خیابان خیام، پلاک 9 
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به ویزای کاری فیلیپین