ویزای تحصیلی دبی

سالانه بسیاری از افراد متقضی دریافت ویزای تحصیلی دبی می باشد، به همین جهت قصد داریم در این مقاله اطلاعاتی در رابطه با ویزای تحصیلی دبی و نحوه دریافت آن،  در اختیار کاربران سایت لحظه آخر قرار دهیم.
متقاضیان دریافت ویزای تحصیلی شهر دبی باید پس از دریافت پذیرش از دانشگاه مورد نظر مدارک زیر را به سفارت کشور امارات ارائه دهند:
1. کپی رنگی از پاسبورت (توجه داشته باشید که پاسبورت شما باید حداقل 7ماه اعتبار داشته باشد)
2. عکس پاسبورتی
3. فرم های پر شده دانشگاه
4. فیش واریز هزینه های ویزا
5. نامه پذیرش دانشگاه
6. گردش سه ماهه حساب بانکی به عنوان سندی برای تأمین مالی 
7. نتایج آزمایشات پزشکی
خوب است بدانید ویزای تحصیلی دبی برای دوره های 12 ماهه صادر می شود و دانشجویان هر 12 ماه باید نسبت به تمدید این ویزا اقدام نمایند.
متقاضیان دریافت ویزای تحصیلی دبی باید بدانند که صدور این ویزا بین 10 تا 15 روز زمان می برد و پس از دریافت پذیرش دانشگاهی روند دریافت ویزا آغاز می شود.
لازم به ذکر است که تمامی افراد با هر سنی می توانند ویزای تحصیلی امارات را دریافت کنند و از نظر سنی شرایط خاصی وجود ندارد.
توجه داشته باشید که دانشجویانی که موفق به دریافت ویزای تحصیلی دبی می شوند، می توانند در این شهر مشغول کار شوند.
برای دریافت پذیرش از دانشگاه های معتبر شهر دبی باید تمامی مدارک تحصیلی همراه با ریز نمرات، مدرک آیلتس 6 به بالا یا تافل 90 به بالا به همراه رزومه را به دانشگاه مورد نظر ارائه دهند.
دانشجویان پس از اتمام تحصیلات در شهر دبی می توانند به راحتی می توانند به کشور هایی نظیر آمریکا، انگلیس و کانادا انتقالی گرفته و اقامت کشور های مذکور را دریافت کنند.
پیش از اقدام برای دریافت ویزای تحصیلی دبی بهتر است برای آشنایی با محیط و دانشگاه های این شهر، با تور دبی سفر کنید.
امیدواریم این مقاله برای کاربران سایت لحظه آخر مفید واقع شود.

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز ویزای تحصیلی دبی
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
یلدا 22 مهر 1397
3
ویزای تحصیلی دبی که راحت می دهند اما کسی هست که اقدام کرده باشه و ما را تو تجربه هاش شریک کنه ؟
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری