ویزای تجاری بلغارستان

بلغارستان در جنوب شرقی اروپا واقع شده است و پایتخت آن صوفیه نام دارد، برای دریافت ویزای تجاری بلغارستان، حتما باید به صورت حضوری به سفارت آن در ایران مراجعه کنید. ویزای بلغارستان، به دو صورت توریستی و تجاری صادر می شود. سفارت بلغارستان در سال 2013 برای صدور روادید، قوانین جدیدی، برای ثبت اطلاعات متقاضیان ارائه داد که البته این قوانین در اکثر کشورهای اروپایی در حال اجرا می باشد. در این شرایط باید متقاضی ویزا،شخصا در سفارت، برای انگشت نگاری (هر ده انگشت) و عکس پرسنلی که هر دو به صورت دیجیتالی انجام می شود، حضور داشته باشد. با اینکه بلغارستان یکی از کشورهای اروپایی محسوب می شود، جزء کشورهای شنگن نمی باشد. صدور ویزاهای بغارستان نیز به سه صورت: نوع A (ترانسفر فرودگاهی) نوع C (اقامت کوتاه مدت) نوع D (اقامت بلند مدت) . مدت اعتبار ویزای تجاری بلغارستان، طبق تاریخ پرواز تعیین می شود.
مدارک مورد نیاز ویزای تجاری بلغارستان عبارتند از:
اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی
اصل پاسپورت با حداقل شش ماه اعتبار
دو قطعه عکس 4*6 زمینه سفید و تمام رخ
اطلاعات رزرو بلیط هواپیما و هتل
دعوت نامه ار آژانس های معتبر بلغارستان
گواهی اشتغال به کار یا تحصیل
شواهد و فرم تمکن مالی و گردش حساب سه ماه آخر سپرده بانکی
جواز کسب و یا ثبت شرکت
لازم به ذکر است که کودکان زیر 12 سال، افرادی که از نظر فیزیکی قادر به انگشت نگاری نیستند و سران دولتها و یا اعضای دولتی به همراه همسرانشان، و اعضای هیئت رسمی خود، زمانی که توسط دولتهای کشورهای عضو برای یک هدف رسمی دعوت می شوند نیازی به گذراندن مراحل انگشت نگاری و عکس دیجیتال نیستند. این قانون برای گردشگران تور بلغارستان که ویزای توریستی بلغارستان را دریافت کرده اند نیز به همین صورت انجام می شود. هموطنان عزیزی که برای سفر با تور بلغارستان اقدام کرده اند، باید مدارک دیگری نیز به سفارت بلغارستان ارائه دهند.
آدرس سفارت بلغارستان در ایران: خیابان ولیعصر - خیابان توانیر - کوچه نظامی گنجوی - شماره 40
تلفن: 88775037-021

امتیاز 5 از 5 | از بین 101 دهنده به امتیاز ویزای تجاری بلغارستان
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
پیمان 22 مهر 1397
3
اگه می تونید ویزای تجاری بلغارستان بگیرید عالیه من دوستم این کارو کرد باهاش در ارتباطم میگه راضیم
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری