ویزای توریستی فیلیپین

تاریخ انتشار : ۱۶ آذر
ویزای توریستی فیلیپین، برای افرادی صادر می شود که فقط، قصد گردشگری در این کشور را دارند. افراد نمی توانند بیشتر از زمان اجازه داده شده در این کشور بمانند. برای دریافت ویزای توریستی این کشور باید به سفارت فیلیپین در تهران مراجعه کنید.
برای دریافت ویزای توریستی فیلیپین چگونه باید اقدام کنیم!
ابتدا باید فرم درخواست ویزا را دریافت و پر کنید، شخص درخواست کننده، باید شخصا در سفارت حضور داشته باشد. تاییدیه بلیط هواپیما یا دعوت نامه ای، که شخص دعوت کننده ساکن فیلیپین باشد، چنانچه فرد دعوت کننده خارجی بوده ولی اقامت دائم فیلیپین را داشته باشد، باید گواهی معتبر کارت مجوز افراد خارجی  (ACR) و فتوکپی اطلاعات و صفحات ویزای پاسپورت خود را ارائه دهد. شواهد و سندی که تمکن مالی شخص را تضمین کند مثل گواهی گردش حساب بانکی با حداقل شش ماه اعتبار، رزرو بلیط رفت و برگشت متقاضی به فیلیپین، دو قطعه عکس پاسپورتی (تمام رخ، پشت سفید) و پرداخت هزینه ویزا که به مبلغ 50 دلار می باشد. ویزای فیلیپین پس از صدور، طی پنج روز برای متقاضی ارسال می شود. در صورت خاص بودن شرایط متقاضی به هر دلیل، سفارت فیلیپین این حق را دارد که مدارک بیشتری را برای ارائه از طرف شخص درخواست کند. ویزای توریستی فیلیپین، به مدت یک ماه حضور در این کشور، برای متقاضی صادر می شود.
ویزای فیلیپین نیز می تواند به دو صورت single: که برای یکبار ورود به فیلیپین صادر می شود و در صورت خروج از این کشور، دیگر اجازه ورود ندارید و به صورت multiple: که در صورت دریافت این نوع ویزا می توانید به دفعات به این کشور وارد و خارج شوید، برای گردشگران تور فیلیپین صادر شود. درخواست ویزای فیلیپین، هم می تواند از طریق درخواست به سفارت و گذراندن مراحلی که گفته شد طی شود و هم می تواند پس از ورود به خاک این کشور اقدام و ویزا صادر شود. در صورتی که قصد سفر با تور فیلیپین را دارید نیازی به گذراندن مراحلی که گفته شد نیست.
 
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره ویزای توریستی فیلیپین

پرستو مهر 1397
مگه مسافران برای سفر به فیلیپین نیاز به اخذ ویزای توریستی فیلیپین دارند؟
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به ویزای توریستی فیلیپین