ویزای کرواسی

کرواسی یکی از کشورهای زیبا در اروپای مرکزی است. این کشور از نظر جاذبه های طبیعی و تاریخی گردشگران فراوانی را به سمت خود جذب می کند.
ویزای کرواسی، می تواند به صورت یک یا چند بار ورود به خاک کرواسی صادر شود. پس از دریافت ویزای گردشگری کرواسی، شما 90 روز فرصت دارید که در این کشور بمانید و تا شش ماه پس از اولین ورود به این کشور اعتبار دارد. پس از تحویل مدارک به سفارت کرواسی حدودا دو هفته طول می کشد تا نتیجه آن اعلام شود.
چند نکته مهم در رابطه با ویزای کرواسی:
شما با دارا بودن ویزای شنگن نیازی به دریافت ویزای کرواسی ندارید، و می توانید با ویزای شنگن خود، وارد خاک این کشور شوید. نکته دیگر اینکه اگر ویزای شنگن یکبار ورود دارید، می توانید کرواسی را به عنوان اولین مرز ورود انتخاب کنید.
لازم به ذکر است که اتباع کشورهای پاکستان و افغانستان، برای دریافت ویزای کرواسی باید به سفارت کرواسی در تهران مراجعه کنند.
برای دریافت ویزا جهت تور کرواسی، باید سه ماه قبل از سفر خود به سفارت کرواسی مراجعه کنید، به ویزای کرواسی که برای ایرانیان صادر می شود (national Croatia visa) گفته می شود و با این ویزا نمی توان به کشورهای عضو اتحادیه اروپا (شنگن) سفر کرد.
ویزای شنگن انواع مختلفی دارد از جمله، ویزای توریستی که برای گردشگران تور کرواسی هزینه دریافت آن 50 دلار می باشد، ویزای تحصیلی که برای مقاطع بالاتر از دیپلم با در دست داشتن مدارک عمومی و همچنین مشخصات مرکز آموزشی مورد نظر اجازه صدور ویزا از شهر زاگرب صادر می شود، ویزای ترانزیت کشور کرواسی که 24 ساعت می باشد، و همچنین وایزای کاری که در حال حاضر امکان دریافت آن نیست.

مدارک مورد نیاز ویزای کرواسی را مرور می کنیم:
پاسپورت که باید حداقل تا سه ماه بعد از سفر مورد نظر اعتبار و دو صفحه خالی داشته باشد.
اصل شناسنامه و کپی از تمام صفحات آن
فرم درخواست ویزای کرواسی
دو قطعه عکس 4*6 تمام رخ، پشت سفید
رزور هتل و مدارک و اطلاعات بلیط هواپیما
اسناد و شواهد مالی و گواهی حساب بانکی به نام شخص متقاضی و گردش سه ماه آخر و میزان موجودی
اگر شاغل هستید گواهی اشتغال به کار و مدارکی که شغل و اعتبار شغلی شما را نشان دهد.
اگر بازنشسته هستید مدارک بازنشستگی خود را باید ارائه دهد.
بیمه نامه مسافرتی و پزشکی (بیمه نامه باید تا سقف سی هزار یورو باشد)
گواهی اشتغال به تحصیل در صورت محصل بودن شخص متقاضی.
آدرس سفارت کرواسی در ایران: تهران، خیابان پاسداران، بهستان اول، پلاک ۱۹

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز ویزای کرواسی
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
روزیتا 22 مهر 1397
4
ویزای کرواسی چند روزه صادر میشه ؟ مثلا بهتره برای تهیه تور کرواسی از چند روز قبل اقدام کرد؟
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابهپنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری