امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به بهترین زمان سفر به گوانژو

بهترین زمان سفر به گوانژو

گوانژو یکی از توریستی ترین شهر های کشور چین به حساب می آید که هر ساله میزبان سیل عظیمی از گردشگران می باشد.اگر مقصد شما نیز گوانژو است پیشنهاد می کنم این مقاله را بادقت مطالعه فرمایید. بهترین زمان سفر به گوانژو چه زمانی است؟
پاسخ این سوال برای سفر به گوانژو جز اصلی ترین شرایط سفر شما محسوب خواهد شد زیرا این شهر به دلیل موقعیت جغرافیایی در مقایسه با سایر شهر های چین دارای آب و هوای متفاوتی است.
بهار در گوانژو: در فصل بهار هوا به نسب فصل کمی گرمتر است و یکی از پر بارش ترین فصل های این شهر به حساب می آید اما به دلیل برپایی فستیوال ها و جشن های مختلفی مانند نمایشگاه کانتون در اوایل اردیبهشت تا اواسط خرداد از فصل های شلوغ محسوب می شود هم چنین اگر علاقمند به تفریحات آبی گوانژو می باشید مناسب ترین فصل برای سفر شما بهار خواهد بود.

تابستان: شهر گوانژ به دلیل موقعیت جغرافیایی که در آن قرار گرفته است در تابستان دارای آب و هوایی گرم و شرجی می باشد و دمای هوا بین26 تا 36 درجه سانتی گراد است که امکان دارد مورد پسند برخی از مسافران تور گوانژو قرار نگیرد.

پاییز در گوانژو: با اینکه در این فصل آفتاب همچنان مهمان آسمان گوانژو است اما هوا کمی خنک تر از فصل های تابستان و بهار می باشد این فصل به صورت میانگین از نظر مسافران تور گوانژو بهترین فصل برای سفر به این شهر تاریخی انتخاب شده است.

زمستان در گوانژو: در این فصل به دلیل وجود رطوبت زیاد هوا خیلی سرد نیست اما به نسبت دیگر فصل های گوانژو سرد تر می باشد اگر بازدید از مکان های تاریخی و گردش در طبیعت را در برنامه های سفر خود گنجانده اید بهترین فصل برای شما زمستان خواهد بود زیرا فصل زمستان در گوانژو  دارای آب هوای بهاری و دلپذیری است که شکوفه های درختان شما را شگفت زده خواهد کرد.

گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر