امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به هزینه اقامت در سوچی

هزینه اقامت در سوچی

یکی از جذاب ترین شهر های گردشگری کشور روسیه شهر سوچی می باشد در این شهر شما تلفیقی از هیجان و زیبایی های طبیعی را تجربه خواهید کرد از قدم زدن روی بلند ترین پل معلق جهان گرفته تا اسکی بر فراز کوهستان های کراسنایا پولیا یکی از عمده ترین نیاز های شما در سفر به سوچی یا هر مکان دیگری اسکان خواهد بود که در این مطلب ما به هزینه اقامت در سوچی خواهیم پرداخت.
واحد پول کشور روسیه روبل می باشد که هر روبل معادل 150(تک تومان) تومان ایران می باشد.
بنا به مکانی که برای اقامت در این شهر انتخاب می کنید هزینه های شما نیز متغییر خواهد بود برای مثال هزینه یک شب اقامت در هاستل یا مهمان خانه های سوچی معادل حدودا 650 روبل خواهد بود در صورتی که مسافران تور سوچی بابت یک شب اقامت در هتل های یک ستاره آن مبلغی نزدیک به 3000 روبل باید پرداخت کنند. یک شب اقامت در هتل های دو ستاره سوچی به صورت میانگین حدودا 3200 روبل هزینه به دنبال خواهد داشت.
 
هتل PALMA یکی از زیبا ترین هتل های کوهستانی دو ستاره سوچی می باشد که بین 1500 روبل تا 5000 روبل می باشد.
هزینه یک شب اقامت در هتل های سه ستاره سوچی به طور میانگین حدودا 4040 روبل خواهد بود که یکی از بهترین هتل های سه ستاره در این شهر Raduga Prestige می باشد که بین 2000 تا 6000 روبل هزینه اقامت در این هتل خواهد بود.

 هزینه اقامت در هتل های چهار و پنج ستاره به ترتیب 6000 روبل و 24000 روبل خواهد بود که از بهتعرین هتل های چهار ستاره و پنج ستاره ای که در این شهر برای مسافران تور سوچی وجود خواهد داشت از جمله هتل چهار ستاره Bogatyr با میانگین قیمت حدودا 7000 روبل و هتل پنج ستاره Rixos Krasnaya Polyana Sochi با میانگین هزینه 22000 روبل می باشد.

گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر