هزینه سفر به چجیانگ

یکی از مواردی که گردشگران پیش از سفر باید بررسی کنند هزینه های سفر می باشد به همین جهت در این مقاله اطلاعاتی در رابطه با هزینه سفر به چجیانگ در اختیار گردشگران این شهر قرار خواهیم داد، اگر شما نیز قصد سفر به چجیانگ را دارید برای مطلع شدن از هزینه سفر به چجیانگ در ادامه با لحظه آخر همراه باشید.هزینه سفر به چجیانگ شامل هزینه های اقامت، عذا و حمل و نقل در این شهر می باشد که در این نوشته به شرح هزینه های هر یک از این موارد خواهیم پرداخت.
هزینه های اقامت در چجیانگ:
در شهر چجیانگ هزینه اقامت به نسبت سایر شهر های توریستی دنیا ارزان می باشد و اقامتگاه های متعددی در سطح شهر وجود دارد که گردشگران می توانند با توجه به بودجه سفر خود یکی از این اقامتگاه ها را برای اسکان در سفر انتخاب کنند. خوب است بدانید که هزینه اقامت در هتل های میان رده شهر حدود 230 یوان به ازای هر شب می باشد.
هزینه های غذا در چجیانگ:
هزینه صرف غذا در رستوران های این شهر نیز به طرز عجیبی ارزان می باشد و با پرداخت تنها 20 یوان گردشگران می توانند یک وعده غذایی را از رستوران های ارزان قیمت این شهر خریداری کنند، این مبلغ برای رستوران های میان رده حدود 40 یوان بوده و باید بدانید که اغلب این رستوران ها محلی می باشند.
لازم به ذکر است که اگر غذای خود را در رستوران های فست فود این شهر نوش جان کنید باید حدود 40 یوان به ازای هر وعده غذایی بپردازید.
هزینه حمل و نقل در چجیانگ:
گردشگران تور چجیانگ برای استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی باید بلیط مخصوص تهیه کنند که قیمت بلیط های یک طرفه حدود 2 یوان و بلیط های یک ماهه حدود 100 یوان می باشد.
چنانچه قصد سفر با تور چجیانگ را دارید باید بدانید برای استفاده از تاکسی های این شهر نیز باید در ابتدا 11 یوان بپردازید و به ازای هر یک کیلومتر حدود 5 یوان به میزان کرایه افزوده می شود.
گزارش مشکل
گالری تصاویر
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما