امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به تور چجیانگ

تور چجیانگ

در ادامه صفحه تور چجیانگ می توانید لیستی از به روز ترین تورهای چجیانگ آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

کشور پهناور چین استان های زیادی را در برمی گیرد که یکی از آن ها استان چجیانگ می باشد. تور چجیانگ از جمله تورهایی است که در سال های اخیر مورد توجه جهانگردان قرار گرفته است. البته لازم به ذکر است که گاهی گردشگران تور چجیانگ این استان را "چه جیانگ" تلفظ می کنند که این نام هم صحیح می باشد و برخی از افراد بومی هم از این واژه استفاده می کنند. شهر هانگژو که مرکز این استان به حساب می آید، یکی از بخش های محبوب برای گردشگران تور چجیانگ است.
این شهر به پاریس چین نیز شهرت دارد و دلیل نامگذاری آن به این اسم، الگوبرداری از بخش های معروف و محبوب شهر پاریس است، به طوری که نمونه ای دیگر از برج ایفل را در این شهر می توان دید. جاذبه هایی کپی شده از شهر پاریس، سبب شده تا تعداد زیادی از گردشگران تور چجیانگ برای سفر به این استان خاص ترغیب شوند و به عکاسی از آن ها بپردازند. 
این استان از تپه های زیادی تشکیل شده که اغلب تپه ها دارای مراتعی بسیار زیبا و باطراوت هستند و چشم انداز بی نظیری را به وجود آورده اند. گردشگران تور چجیانگ می توانند با سفر به این استان از مناطق دیدنی و بکر آن بازدید به عمل آورده و خاطره ای فراموش نشدنی را برای خود رقم بزنند.
استان چجیانگ از نظر موقعیت جغرافیایی در شرق کشور چین واقع شده است و مساحت کلی آن تقریبا 100 هزار کیلومتر مربع می باشد. مجاورت این استان با دریای شرقی چین سبب اعتدال در آب و هوای آن گشته است و این آب و هوای مناسب موجب شده تا گردشگران تور چجیانگ در هر زمانی این استان را برای سفر انتخاب کنند و سفر لذت بخشی را تجربه کنند. طبق سرشماری های انجام شده در سال 2010 تعداد افراد ساکن در این استان حدود 50 میلیون نفر است.

آخرین نظرات ثبت شده
نرگس 11 تیر 1397
4
تور چجیانگ دقیقا کجاست ؟ اصلا تورش برگزار میشه ؟
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
پنل کاربری انجمن گردشگری بلاگ گردشگری