هزینه حمل و نقل در کرابی

کرابی یکی از شهرهای توریستی و زیبای تایلند است که سالانه میزبان میلیون ها گردشگر از سراسر دنیا می باشد. اکثر گردشگران تور کرابی جهت تردد در سطح شهر از وسایل نقلیه به همراه راننده شخصی اجاره می کنند که بطور میانگین، نزدیک به 2500 بات قیمت دارد. اما عده ای از گردشگران هم هستند که قصد دارند از سرویس حمل و نقل عمومی شهر استفاده کرده و می خواهند اطلاعاتی راجع به هزینه حمل و نقل در کرابی بدانند. در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا به بررسی هزینه حمل و نقل در کرابی بپردازیم.

ابتدا لازم به ذکر است گردشگران تور کرابی جهت هزینه در این شهر می بایست از بات، واحد پولی تایلند استفاده نمایند و در سال 2018، هر دلار آمریکا معادل 32.96 بات تایلند می باشد.

گردشگران تور کرابی اگر قصد دارند تا در این شهر از وسایل نقلیه شهری جهت تردد در شهر استفاده نمایند، علاوه بر هزینه ای که برای اجاره خودرو می بایست پرداخت نمایند، برای هر گالن بنزین که معادل 3.78 لیتر بنزین می باشد، 113.56 بات تایلند پرداخت نمایند که لازم به ذکر است قیمت هر گالن بنزین در کرابی ممکن است در جایگاه های سوخت بسته به نوع بنزین و موقعیت جایگاه متغیر باشد.

در صورتی که گردشگران تور کرابی قصد دارند از سرویس تاکسیرانی شهر استفاده نمایند بایستی بدانند هنگام ورود به تاکسی باید 60 بات تایلند پرداخت نمایند. همچنین به دلیل شلوغی شهر، در صورتی که بیش از یک ساعت در تاکسی بمانید می بایست 200 بات برای هر ساعت پرداخت نمایید. لازم به ذکر است با توجه به تاکسیمتر موجود در تاکسی، به ازای هر مایل که معادل 1.6 کیلومتر میباشد نیز نزدیک به 40 بات باید پرداخت نمایید.

در انتها لازم به ذکر است در صورتی که قصد استفاده از متروی شهری را دارید، می بایست 17.5 بات تایلند برای دریافت بلیط یکطرفه پرداخت نمایید و در صورتی که قصد داشته باشید بلیط یکماه را دریافت نمایید، می بایست 500 بات پرداخت کنید که این موضوع می تواند کاهش محسوسی در هزینه حمل و نقل در کرابی داشته باشد.


امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به هزینه حمل و نقل در کرابی
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.