امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به هزینه حمل و نقل در وارنا

هزینه حمل و نقل در وارنا

هزینه حمل و نقل در وارنا بخش مهمی از هزینه های سفر به این شهر را تشکیل میدهد و ما در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی کلی در رابطه با هزینه حمل و نقل در وارنا در اختیار گردشگران این شهر و همچنین کاربران لحظه آخری قرار دهیم بنابراین اگر قصد سفر با تور وارنا را دارید در ادامه با ما همراه باشید.
سیستم حمل و نقل عمومی شهر وارنا شامل اتوبوس، ون و واگن ها برقی می باشد که همه روزه از ساعت 5:00 صبح تا 11:00 شب آماده ارائه خدمات به مردم شهر و گردشگران تور وارنا می باشند. البته لازم به ذکر است در فصل تابستان برخی از ون ها 24 ساعته در دسترس هستند.
همچنین باید بدانید که در سطح شهر وارنا تاکسی های بسیاری وجود دارد که گردشگران می توانند برای تردد در شهر از آن ها استفاده کنند، کرایه تاکسی های وارنا به مسیری که با آن ها طی می کنید بستگی دارد و هزینه ورودی تاکسی ها در این شهر 1 لو بوده و به ازای هر کیلومتر حدود 0.8 لو به مبلغ کرایه شما افزوده می شود.
برای استفاده از وسایل حمل و نقل شهر وارنا باید بلیط های مخصوص را خریداری کنید، بلیط های یک طرفه را می توانید با پرداخت 1 لو خریداری کنید، اما اگر قصد دارید به مدت طولانی در شهر وارنا اقامت کنید می توانید با پرداخت 45 لو بلیط های یک ماهه خریداری کرده و به این وسیله هزینه حمل و نقل در وارنا را کاهش دهید.
برخی از گردشگران تور وارنا ترجیح می دهند که در این شهر ماشین کرایه کنند، این دست از گردشگران باید توجه داشته باشند که قیمت هر لیتر بنزین در وارنا حدود 2 لو می باشد.
امیدواریم این مقاله در مدیریت هزینه های سفر با تور وارنا برای گردشگران مفید واقع شود
درج نظر