امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به بهترین زمان سفر به توکیو

بهترین زمان سفر به توکیو

توکیو شهری مدرن و با فرهنگی سنتی است که به موجب آن، سالانه میلیون ها گردشگر به این شهر سفر می کنند تا از جاذبه های گردشگری و مکان های دیدنی شهر بازدید کنند. به دلیل میزان ورود گردشگران به شهر، آب و هوا در فصول مختلف و هزینه سفر به توکیو، اکثر گردشگران قصد دارند تا اطلاعاتی راجع به بهترین زمان سفر به توکیو بدانند. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا به بررسی بهترین زمان سفر به توکیو بپردازیم.

در فصل پاییز، توکیو دارای روز های گرم و شب های بسیار سرد می باشد. گردشگرانی که در این فصل به توکیو سفر می کنند در طول روز می توانند دمای هوا گاه تا 30 درجه سانتی گراد و در شب تا 4 درجه سانتی گراد را تجربه کنند. این فصل به دلیل اینکه توکیو شاهد بیشترین مقدار بارش باران در طول سال را دارد، به موجب آن گردشگران کمتری به شهر سفر می کنند که باعث شده هزینه سفر به توکیو نیز کاهش یابد.

فصل زمستان را می توان ارزان ترین فصل سفر برای گردشگران تور توکیو دانست. در این فصل میزان ورود گردشگران به کمترین حالت خود رسیده و به موجب آن، قیمت هتل ها و رفت و آمد در شهر به کمترین میزان خود میرسد.

فصل بهار را می توان تا حدودی بهترین فصل سفر به توکیو دانست. در این فصل توکیو دارای آب و هوایی معتدل بوده، میزان گردشگران با اینکه افزایش می یابد اما کمتر از فسل تابستان بوده و از همه مهم تر، شکوفه های گیلاس ژاپنی قابل مشاهده هستند که بسیار معروف می باشند. لازم به ذکر است در این فصل رویداد ها و جسن های مختلفی در توکیو برگزار می شود که در برخی از جشن ها، همه مردم توکیو به خیابان ها می روند.

فصل تابستان شلوغ ترین فصل سفر به توکیو می باشد. این فصل بهترین زمان سفر به توکیو برای گردشگرانی است که قصد در برخی از فستیوال های و جشن های توکیو شرکت کنند. در فصل تابستان به دلیل افزایش ورود گردشگران، هزینه سفر نیز به شدت افزایش می یابد هرچند لازم به ذکر است یکی از مهم ترین دلایل سفر گردشگران تور توکیو در فصل تابستان، شرکت در فستوال معروف آتش بازی روی سومیدا می باشد که هرسال در آخرین شنبه ماه جولای برگزار می شود.

درج نظر