امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به هزینه سفر به مونترال

هزینه سفر به مونترال

مونترال شهری اروپایی و مدرن در کشور کانادا بوده که در سال های اخیر نظر توریست های زیادی را به خود جلب کرده است. در این شهر هزینه ها نسبتا مناسب بوده، برای اطلاع دقیق تر از هزینه سفر به مونترال، در ادامه ما را همراهی کنید. واحد پول در کشور کانادا "دلار کانادا" می باشد.
*هزینه حمل و نقل
بخشی از هزینه سفر به مونترال را هزینه های حمل و نقل شامل می شود. برای جابجایی در این شهر گردشگران تور مونترال می توانند از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنند تا در هزینه های آن ها صرفه جویی شود، به این منظور باید بلیط هایی با قیمت حدود 4 دلار تهیه کنند. استفاده از تاکسی نیز دارای هزینه ثابت 4 پوند است که به ازای هر کیلومتر تقریبا 2 دلار به آن اضافه می شود.
*هزینه خورد و خوراک
در شهر مونترال افراد مختلفی با ملیت های گوناگون زندگی می کنند و همین امر سبب شده که غذاهای متنوعی در رستوران های این شهر طبخ شود. برای میل کردن غذا در رستوران های ارزان قیمت این شهر باید در حدود 15 دلار هزینه کنید. هزینه یک وعده غذایی در رستوران های گران قیمت این شهر حدود 60 دلار و در رستوران های سطح متوسط نیز حدود 30 دلار می باشد. همچنین فست فودهای معروف و زنجیره ای نیز در شهر مونترال وجود دارد که گردشگران تور مونترال با پرداخت 10 دلار می توانند در آن ها ساندویچی لذیذ میل کنند.
*هزینه های اقامت
اقامت، بخش دیگری از هزینه سفر به مونترال می باشد. گردشگران تور کانادا می توانند در هتل های این شهر که هزینه ی آن ها از 50 دلار شروع می شود و بنا بر امکانات و خدمات گران تر می شوند، اقامت پیدا کنند. انتخاب های ارزان تری هم وجود دارد و آن ها می توانند از هاستل ها با هزینه حدود 30 دلار بهره ببرند. 

نظرات مردم درباره هزینه سفر به مونترال

علیدوستی 1 آبان 97
2
هزینه سفر به مونترال بسیار بالاست و هیچ جوره ارزون در نمیاد
درج نظر