امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به هزینه سفر به مادرید

هزینه سفر به مادرید

مادرید را می توان یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری در اسپانیا دانست که در سال های اخیر مورد توجه بسیاری از ایرانیان نیز قرار گرفته است. برای این که هموطنانمان بتوانند سفر دلپذیری را به این شهر تجربه کنند، می خواهیم در رابطه با هزینه سفر به مادرید اطلاعاتی را ارئه دهیم.
بخشی از هزینه سفر به مادرید را مخارج ماقبل سفر نظیر: تهیه ویزا و گذرنامه شامل می شود که در حدود 70 یورو است. لازم به ذکر است که بگوییم واحد پول کشور اسپانیا یورو می باشد. اگر قصد داشته باشید به همراه تور مادرید به این شهر زیبا و فوتبالی سفر کنید، حدود 8 میلیون تومان باید هزینه کنید که از این مقدار تقریبا 4 میلیون هزینه بلیط هواپیما می باشد.
هزینه هتل های این شهر نسبت به خدمات و امکاناتی که در اختیار گردشگران تور مادرید قرار می دهند متفاوت است که گردشگران می توانند با توجه به شرایط و مخارجی که در نظر گرفته اند، هر یک را رزرو کنند. هزینه اقامت در هتل های 5 ستاره و لوکس مادرید حدود 600 هزار تومان، هتل های 4 ستاره حدود 300 هزار تومان و هتل های 3 ستاره تقریبا 180 هزار تومان می باشد.
خورد و خوراک نیز قسمت مهمی از سفر می باشد، اگر گردشگرن تور اسپانیا در رستوران های گران قیمت بخواهند غذا میل کنند باید حدود 80 یورو بپردازند. هزینه غذا در رستوران های ارزان قیمت 10 یورو و در رستوران های سطح متوسط 45 یورو است.
بخش دیگری از هزینه سفر به مادرید را حمل و نقل در سطح شهر تشکیل می دهد که بهتر است از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنید تا مخارج شما مقرون به صرفه تر باشد. هزینه استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی حدود 5 یورو می باشد و در صورتی که تمایل داشته باشید از تاکسی بهره ببرید برای هر 8 کیلومتر باید 13 یورو پرداخت کنید. 

نظرات مردم درباره هزینه سفر به مادرید

حسنوند 1 آبان 97
3
هزینه سفر به مادرید حدودا برای یک نفر چقدر در میاد؟
درج نظر