امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به سفر ارزان به لوزان

سفر ارزان به لوزان

هزینه های سفر یکی از نکاتی می باشد که گردشگران باید پیش از سفر به آن توجه کنند در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی کلی در رابطه با سفر ارزان به لوزان در اختیار گردشگران این شهر قرار دهیم به همین جهت اگر قصد سفر با تور لوزان را دارید در ادامه این مقاله با لحظه آخر همراه باشید.
برای داشتن سفر ارزان به لوزان باید نکاتی را رعایت کنید که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.
اقامت ارزان در لوزان:
گردشگرانی که قصد دارند سفر ارزان به لوزان را تجربه کنند می توانند از کوچ سرفینگ استفاده کنند، کوچ سرفینگ به معنای اقامت در منزل اهالی شهر لوزان به صورت رایگان می باشد، باید بدانید در بسیاری از شهر های دنیا افراد بسیاری از توریست ها در منزل خود پذیرایی می کنند.
یکی دیگر از راه های صرفه جویی در هزینه های اقامت، استفاده از اقامتگاه های ارزان موجود در شهر لوزان می باشد که می توانید در سایت Airbnb آن ها را پیدا کنید.

حمل و نقل ارزان در لوزان:
یکی از مهم ترین بخش های هزینه سفر، هزینه های مربوط به حمل و نقل می باشد که گردشگران تور لوزان برای صرفه جویی در این بخش می توانند از سیستم حمل و نقل عمومی موجود در این شهر استفاده کنند، توجه داشته باشید که برای صرفه جویی در هزینه های حمل و نقل می توانید از سرویس اشتراک بلابلاکار (blabla car) استفاده کنید.
غذای ارزان در لوزان:
شهر لوزان و به طور کلی کشور سوئیس از مقاصد گردشگری گران به شمار می آیند و هزینه های مربوط به خورد و خوراک نیز در این شهر کمی گران می باشد. برای صرفه جویی در این بخش از هزینه های سفر گردشگران تور لوزان می توانند از غذا های گیاهی استفاده کنند همچنین می توانند در صورت امکان غذای خود را بپزند.
امیدواریم این مقاله در سفر با تور لوزان برای گردشگران مفید واقع شود.

نظرات مردم درباره سفر ارزان به لوزان

خاطره 1 آبان 97
0
میشه صفر تا صد نکاتی که باید رعایت کرد تا سفر ارزان به لوزان داشت رو مفصل تر بگید ؟
درج نظر