هزینه سفر به رم

هزینه سفر به رم یکی از نکاتی است که گردشگران تور رم پیش از سفر به این شهر باید مورد بررسی قرار دهند بنابراین اگر قصد سفر با تور رم را دارید در ادامه با لحظه آخر همراه باشید تا از هزینه سفر به رم مطلع شوید.
هزینه سفر به رم شامل هزینه های اقامت و خورد و خوراک در این شهر می باشد که در این مقاله به برسسی هر یک از آن ها خواهیم پرداخت.
هزینه اقامت در شهر رم:
شهر رم در واقع توریستی ترین و مهمترین شهر کشور ایتالیا به شمار می آید و همین امر، علت تأسیس هتل ها و اقامتگاه های متعدد در این شهر می باشد.
گردشگران تور ایتالیا بسته به بودجه و توان مالی خود می توانند از میان هتل ها و هاستل های موجود در شهر رم محل اقامت خود را انتخاب کنند.
خوب است بدانید هزینه اقامت در هاستل های رم بسته به موقعیت مکانی و امکاناتی در هاستل وجود دارد بین 18 تا 32 یورو متغییر می باشد البته لازم به ذکر است هزینه اقامت در هتل های این شهرکمی گران تر و حدود 53 تا 125 یورو می باشد.
گردشگران تور رم باید بداند در این شهر آپارتمان هایی جود دارد که برای اقامت در آن ها به ازای هر شب باید حدود 70 یورو پرداخت کنند.
هزینه های خورد و خوراک در رم:
در این شهر هزینه های خورد و خوراک کمی گران می باشد اما در این شهر رستوران های نسبتاً ارزانی وجود دارد که گردشگران تور رم می توانند به آن ها مراجعه کرده و در هزینه سفر به رم صرفه جویی کنند.
به ازای هر وعده صبحانه در رستوران های ارزان شهر رم باید حدود 5 یورو پرداخت کنید، توجه داشته باشید که این مبلغ برای نهار و شام به ترتیب 10 و 15 یورو می باشد.
امدواریم این مقاله در سفر با تور رم برای گردشگران مفید واقع شود
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره هزینه سفر به رم

میخک 1 آبان 97
0
هزینه سفر به رم اگر مکانی برای اقامت داشته باشید خیلی خوب و مقرون به صرفه در میاد
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما