امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به هزینه سفر به رم

هزینه سفر به رم

هزینه سفر به رم یکی از نکاتی است که گردشگران تور رم پیش از سفر به این شهر باید مورد بررسی قرار دهند بنابراین اگر قصد سفر با تور رم را دارید در ادامه با لحظه آخر همراه باشید تا از هزینه سفر به رم مطلع شوید.
هزینه سفر به رم شامل هزینه های اقامت و خورد و خوراک در این شهر می باشد که در این مقاله به برسسی هر یک از آن ها خواهیم پرداخت.
هزینه اقامت در شهر رم:
شهر رم در واقع توریستی ترین و مهمترین شهر کشور ایتالیا به شمار می آید و همین امر، علت تأسیس هتل ها و اقامتگاه های متعدد در این شهر می باشد.
گردشگران تور ایتالیا بسته به بودجه و توان مالی خود می توانند از میان هتل ها و هاستل های موجود در شهر رم محل اقامت خود را انتخاب کنند.
خوب است بدانید هزینه اقامت در هاستل های رم بسته به موقعیت مکانی و امکاناتی در هاستل وجود دارد بین 18 تا 32 یورو متغییر می باشد البته لازم به ذکر است هزینه اقامت در هتل های این شهرکمی گران تر و حدود 53 تا 125 یورو می باشد.
گردشگران تور رم باید بداند در این شهر آپارتمان هایی جود دارد که برای اقامت در آن ها به ازای هر شب باید حدود 70 یورو پرداخت کنند.
هزینه های خورد و خوراک در رم:
در این شهر هزینه های خورد و خوراک کمی گران می باشد اما در این شهر رستوران های نسبتاً ارزانی وجود دارد که گردشگران تور رم می توانند به آن ها مراجعه کرده و در هزینه سفر به رم صرفه جویی کنند.
به ازای هر وعده صبحانه در رستوران های ارزان شهر رم باید حدود 5 یورو پرداخت کنید، توجه داشته باشید که این مبلغ برای نهار و شام به ترتیب 10 و 15 یورو می باشد.
امدواریم این مقاله در سفر با تور رم برای گردشگران مفید واقع شود

نظرات مردم درباره هزینه سفر به رم

میخک 1 آبان 97
0
هزینه سفر به رم اگر مکانی برای اقامت داشته باشید خیلی خوب و مقرون به صرفه در میاد
درج نظر