امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به سفر ارزان به میلان

سفر ارزان به میلان

اگر قصد سفر ارزان به میلان را دارید با ما در ادامه این مطلب همراه باشید. در این مطلب قصد داریم تا به بررسی سفر ارزان به میلان بپردازیم.
میلان یکی از شهر های تاریخی شمال ایتالیا است که به لطف جاذبه های گردشگری و مکان های تاریخی بی نظیر، در میان گردشگران از محبوبیت بالایی برخوردار می باشد. هزینه سفر و زندگی در میلان را می توان تا حدودی گران شمرد اما برای سفر ارزان به میلان می توان از برخی از هزینه ها کاست.
گردشگران تور میلان جهت سفر به این شهر می توانند از تور های لحظه آخری میلان استفاده کنند زیرا این نوع از تور ها قیمت های کمتری نسبت به سایر تور ها دارند. گردشگران برای اقامت در هتل های میلان بسته به نوع هتل، موقعیت، امکانات و خدماتی که دارند در بازه قیمتی 80 الی 200 دلار قرار دارند اما لازم به ذکر است اگر به صورت گروهی به میلان سفر می کنید می توانید از هاستل های شهر استفاده کنید که علاوه بر هزینه کمتر نسبت به هتل، از امکانات و خدمات مناسبی هم برخوردارند.
جهت بازدید از جاذبه های گردشگری و تاریخی میلان می توانید از سرویس حمل و نقل عمومی شهر استفاده کنید. بلیط های یک طرفه سرویس حمل و نقل محلی میلان 1.5 یورو هزینه دارند اما اگر به مدت یک ماه قصد سفر به میلان را دارید می توانید از بلیط های ماهانه استفاده کنید که به صرفه تر می باشند. همچنین لازم به ذکر است جهت استفاده از تاکسی های شهری می بایست 5 یورو در ابتدا، 1.75 یورو برای هر مایل مسافت و 28.32 یورو برای هر ساعت پرداخت نمایید.
گردشگران تور میلان جهت میل کردن غذاهای ایتالیایی، محلی و غیره در رستوران های این شهر می بایست میانگین 20 یورو برای هر وعده غذایی پرداخت کنند اما در سفر ارزان به میلان توصیه می شود از رستوران های ارزان قیمت یا غذاهای خیابانی شهر استفاده کنید که هزینه کمتری نسبت به رستوران ها دارند.

نظرات مردم درباره سفر ارزان به میلان

رایان 1 آبان 97
4
سفر ارزان به میلان مگه میسر میشه ؟ ارزون ترین تور میلان الان چند هست ؟
درج نظر