هزینه سفر به مانیل

هزینه سفر به مانیل یکی از مواردی است که گردشگران تور مانیل پیش از سفر به این شهر باید مورد بررسی قرار دهند به همین جهت اگر قصد سفر با تور مانیل را دارید در این مقاله با لحظه آخر همراه باشید تا اطلاعاتی کلی در رابطه با  هزینه سفر به مانیل در اختیارتان قرار دهیم.
هزینه سفر به مانیل شامل هزینه های اقامت در این شهر، هزینه های خورد و خوراک و هزینه های حمل و نقل می باشد که در ادامه تمامی آن ها را بررسی خواهیم کرد.
هزینه های اقامت در مانیل:
شهر مانیل اقامت گاه ها و هتل های بسیاری را در خود جای داده است و هزینه اقامت در هریک از آن ها بسته به امکانات و موقعیت مکانی که دارند، متفاوت می باشد.
برای اقامت در هتل های سه ستاره این شهر به ازای هر شب باید حدودا 1500 پزو پرداخت کنید این مبلغ برای هتل های چهار ستاره و پنج ستاره به ترتیب 3500 و 6000 پزو می باشد.
هزینه های خورد و خوراک در مانیل:
به طور کلی هزینه خورد و خوراک در این شهر گران نمی باشد و گردشگران تور مانیل با پرداخت حدود 400 پزو می توانند یک وعده غذایی را در رستوران های متوسط این شهر نوش جان کنند البته توجه داشته باشید که برای صرفه جویی در هزینه های سفر به مانیل می توانید از رستوران های فست فود غذای خود را تهیه کنید، قیمت یک وعده غذایی در رستوران ها فست فود حدود 120 پزو می باشد.
هزینه های حمل و نقل در مانیل:
سیستم حمل و نقل این شهر و به طور کلی کشور فیلیپین شامل اتوبوس و تاکسی می باشد، گردشگران تور مانیل برای تهیه بلیط اتوبوس های این شهر باید 10 پزو پرداخت کنند همچنین لازم به ذکر است که ورودی تاکسی های این شهر 40 پزو بوده و به ازای هر 300 متر حدود 4 پزو به کرایه تاکسی افزوده می شود.
امیدواریم این مقاله در سفر با تور مانیل برای گردشگران مفید واقع شود.

گزارش مشکل

نظرات مردم درباره هزینه سفر به مانیل

خشنود 1 آبان 97
0
مانیل کجاست که بخوایم هزینه سفر به مانیل بدونیم خخخخخخخخ
درج نظر