امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به هزینه سفر به مانیل

هزینه سفر به مانیل

هزینه سفر به مانیل یکی از مواردی است که گردشگران تور مانیل پیش از سفر به این شهر باید مورد بررسی قرار دهند به همین جهت اگر قصد سفر با تور مانیل را دارید در این مقاله با لحظه آخر همراه باشید تا اطلاعاتی کلی در رابطه با  هزینه سفر به مانیل در اختیارتان قرار دهیم.
هزینه سفر به مانیل شامل هزینه های اقامت در این شهر، هزینه های خورد و خوراک و هزینه های حمل و نقل می باشد که در ادامه تمامی آن ها را بررسی خواهیم کرد.
هزینه های اقامت در مانیل:
شهر مانیل اقامت گاه ها و هتل های بسیاری را در خود جای داده است و هزینه اقامت در هریک از آن ها بسته به امکانات و موقعیت مکانی که دارند، متفاوت می باشد.
برای اقامت در هتل های سه ستاره این شهر به ازای هر شب باید حدودا 1500 پزو پرداخت کنید این مبلغ برای هتل های چهار ستاره و پنج ستاره به ترتیب 3500 و 6000 پزو می باشد.
هزینه های خورد و خوراک در مانیل:
به طور کلی هزینه خورد و خوراک در این شهر گران نمی باشد و گردشگران تور مانیل با پرداخت حدود 400 پزو می توانند یک وعده غذایی را در رستوران های متوسط این شهر نوش جان کنند البته توجه داشته باشید که برای صرفه جویی در هزینه های سفر به مانیل می توانید از رستوران های فست فود غذای خود را تهیه کنید، قیمت یک وعده غذایی در رستوران ها فست فود حدود 120 پزو می باشد.
هزینه های حمل و نقل در مانیل:
سیستم حمل و نقل این شهر و به طور کلی کشور فیلیپین شامل اتوبوس و تاکسی می باشد، گردشگران تور مانیل برای تهیه بلیط اتوبوس های این شهر باید 10 پزو پرداخت کنند همچنین لازم به ذکر است که ورودی تاکسی های این شهر 40 پزو بوده و به ازای هر 300 متر حدود 4 پزو به کرایه تاکسی افزوده می شود.
امیدواریم این مقاله در سفر با تور مانیل برای گردشگران مفید واقع شود.

نظرات مردم درباره هزینه سفر به مانیل

خشنود 1 آبان 97
0
مانیل کجاست که بخوایم هزینه سفر به مانیل بدونیم خخخخخخخخ
درج نظر