هزینه سفر به نروژ

📅 بروزرسانی : ۱۶ آذر ۱۳۹۹ بازدید : 477
بررسی هزینه های سفر یکی از مواردی است که گردشگران باید پیش از سفر انجام دهند. اگر قصد سفر با تور نروژ را دارید در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعاتی کلی در رابطه با هزینه سفر به نروژ در اختیارتان قرار دهیم. هزینه سفر به نروژ شامل هزینه های اقامت، خورد و خوراک و حمل و نقل می باشد که در ادامه هر یک از این موارد را شرح می دهیم.
هزینه اقامت در نروژ:
بخش اعظمی از هزینه سفر به نروژ هزینه های اقامت در این کشور می باشد. نروژ نیز مانند سایر کشور های اروپایی، گران می باشد و واحد پول این کشور کرون است.
در نروژ اقامتگاه های مختلفی نظیر هاستل ها، ویلا های اجاره ای و هتل ها وجود دارد که اقامت در هر یک از آن ها به شرح زیر می باشد.
اقامت در هاستل های نروژ به ازای یک شب هزینه ای بین 200 تا 500 کرون برای گردشگران در بر دارد که این رقم برای ویلا های شخصی کمی بالاتر و حدود 750 کرون می باشد. همچنین هزینه اقامت در هتل های این کشور بسته به نوع و موقعیت مکانی هتل بیش از 1000 کرون به ازای هر شب است.
هزینه های خورد و خوراک در نروژ:
هزینه های خورد و خوراک بخش مهمی از هزینه سفر به نروژ می باشد و گردشگران تور نروژ باید بدانند که هزینه های مربوط به غذا نیز در این کشور کمی گران می باشد. به طور مثال برای هر وعده غذایی در رستوران های معمولی حدود 80 کرون باید بپردازید.
همچنین اگر در رستوران های شیک این کشور غذای خود را نوش جان کنید برای هر وعده باید حدود 300 کرون هزینه کنید.
هزینه های حمل و نقل در نروژ:
قیمت بلیط قطار های بین شهری در نروژ بسته به مسافت و نوع قطار بین 300 تا 600 کرون متفاوت می باشد اما اتوبوس های بین شهری هزینه کمتری نسبت به قطار های این کشور دارند و گردشگران تور نروژ می توانند برای کاهش هزینه های سفر به نروژ از آن ها استفاده کنند.
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره هزینه سفر به نروژ

ریما آبان 1397
14 نفر پسندیدند
تشکر از مطلب خوبتون در رابطه با هزینه سفر به نروژ عالی بود

lahzeakhar.com/Useful-information-Tourist-content/5197-%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87-%D8%B3%D9%81%D8%B1-%D8%A8%D9%87-%D9%86%D8%B1%D9%88%DA%98

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به هزینه سفر به نروژ