امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به بهترین زمان سفر به فنلاند

بهترین زمان سفر به فنلاند

ما در این مقاله میخواهیم بهترین زمان سفر به فنلاند را برای شما شرح دهیم. فنلاند، کشوری در منطقه اسکاندیناوی می باشد که در شمال قاره اروپا واقع شده است. این کشور دارای جاذبه های گردشگری فراوان و مکان های توریستی زیادی است که هر سلیقه‌ ای را راضی می‌کند. این نکته لازم به ذکر است که کشور فنلاند در ارتفاع 17 متری از سطح دریا واقع شده است.
فنلاند، کشوری است که در آن دسته از مناطقی قرار می گیرد که آب و هوای ملایمی دارد. در فصل تابستان، دمای هوا تقریبا بین 13 تا 17 درجه سانتی گراد و در فصل زمستان هوا بسیار سرد می شود و دما از 3- تا 22- درجه سانیت گراد است. جالب است بدانید که در فصل زمستان، در مناطق شمالی این کشور، خورشید تا 2 ماه طلوع نمی کند.

با توجه به این موضوع، بهترین زمان سفر به فنلاند کاملا بستگی به شما دارد. به همین خاطر بهترین زمان برای سفر به فنلاند را نمی توان بیان کرد، زیرا بهترین زمان سفر به هدف شما از سفر بستگی دارد. اگر می‌ خواهید از بارش برف و ورزش ‌های زمستانی لذت ببرید، از دسامبر (آذر) تا مارس (اسفند) بهترین زمان است. برای اینکه از هوای آفتابی بهاری و زنده شدن طبیعت لذت ببرید، از آپریل (فروردین) تا می (اردیبهشت) بهترین زمان برای سفر است. اگر می‌ خواهید روز های گرم و بلند تابستانی و رویداد های مختلف را تجربه کنید، ژوئن (خرداد)، جولای (تیر) و آگوست (مرداد) بهترین ماه‌ های سال برای سفر به این کشورمی باشند.
گردشگران تور فنلاند باید توجه داشته باشند که آب‌ وهوای این کشور، در هر فصلی مطلوب می باشد. در تابستان، هوا گرم است و زمستا ن‌ها سرد و معمولا دمای هوا در این فصل زیر صفر است.
امیدوارم از این مقاله لذت برده باشید و گردشگران تور فنلاند طبق این اطلاعات بتوانند بهترین زمان سفر به فنلاند را دریابند.

نظرات مردم درباره بهترین زمان سفر به فنلاند

اسمان نیکرو 10 آبان 97
2
واسه فنلاند مگه تور لحظه اخری دارید تا اذرماه؟
رادین 1 آبان 97
0
قطعا بهترین زمان سفر به فنلاند اسفند ماه می باشد البته باز هم بستگی به سلیقه شخصی داره
درج نظر