امتیاز 5 از 5 | از بین 101 امتیاز دهنده به هزینه سفر به بوداپست

هزینه سفر به بوداپست

شهر بوداپست که پایتخت کشور مجارستان است یکی از مقاصد گردشگری مهم و پرطرفدار در این کشور می باشد. با این قسمت از سایت لحظه آخر همراه باشید تا اطلاعاتی در زمینه هزینه سفر به بوداپست را در اختیار شما کاربران گرامی قرار دهیم و شما بتوانید با بهره گیری از این مقاله سفر خود را به خوبی مدیریت کنید.
یکی از بخش های مهم مربوط به هزینه سفر به بوداپست، هزینه های اقامت می باشد. در این شهر گزینه های مختلفی برای اقامت وجود دارد که گردشگران تور بوداپست بنا به شرایط خود می توانند هر کدام را انتخاب کنند. قیمت هتل های شهر بوداپست بر اساس خدمات و امکاناتی که ارائه می دهند، بین 100 هزار تومان تا 2 میلیون تومان (در سال 1397) متغیر است.
هزینه های حمل و نقل در شهر بوداپست به این شرح است: بلیط تک سفره 350 فورینت، بلیط ماهانه 9500 فورینت، هزینه ثابت تاکسی 450 فورینت و به ازای هر کیلومتر 280 فورینت اضافه و هر لیتر بنزین حدود 360 فورینت می باشد.
مبحث دیگری که در ارتباط با هزینه سفر به بوداپست لازم است راجع به آن توضیح دهیم، هزینه های مربوط به خورد و خوراک می باشد. اگر می خواهید به تنهایی در رستوران های این شهر یک وعده غذا بخورید باید بین 1600 تا 4500 فورینت پرداخت کنید. گردشگران تور بوداپست می توانند در رستوران های مک دونالد این شهر با قیمتی ارزان تر غذایی لذیذ میل کنند. البته لازم به ذکر است که در بوفه های کنار خیابان این شهر غذاهایی با قیمت بسیار مناسب در اختیار گردشگران قرار می گیرد. گردشگران تور مجارستان برای بازدید از مکان های گردشگری مختلف شهر مانند: موزه هنرهای زیبا: 27 هزار تومان، موزه پین بال: 37 هزار تومان، گالری ملی مجارستان: 17 هزار تومان و موزه خانه ترس 29 هزار تومان باید پرداخت کنند. 

نظرات مردم درباره هزینه سفر به بوداپست

آرمان 28 مرداد 97
1
به طور تقریبی هزینه سفر به بوداپست برای 6 روز به طور تقریبی چقدر هزینه بر هست؟
دانیال 6 مرداد 97
3
هزینه سفر به بوداپست مربوط به مکانی میشه که قصد دارید اونجا اقامت داشته باشید
درج نظر