بهترین زمان سفر به اصفهان

📅 بروزرسانی : ۱۶ آذر ۱۳۹۹ بازدید : 289
اصفهان یکی از توریستی ترین شهرهای ایران است که هر ساله گردشگران زیادی را به سوی خود جذب می کند. اصفهان خودش به تنهایی یک منطقه بسیار بزرگ به حساب می آید. بیشتر شهرت اصفهان، علاوه بر آب و هوای معتدل آن، آثار تاریخی به جا مانده از سده های گذشته و همچنین گذر رودخانه زاینده رود از میان این شهر تاریخی نیز میباشد. اصفهان پایتخت فرهنگ و همچنین مهد تمدن اسلامی و ایران و یکی از زیبا ترین شهرهای ایران است. در ادامه با لحظه آخر همراه ما باشید تا بهترین زمان سفر به اصفهان را برای شما شرح دهیم. 

استان اصفهان با توجه به تفاوت ارتفاعات در مناطق مختلف، دارای سه نوع آب و هوا است. در این استان فصول چهار گانه کاملا مشخص است. تابستان ها هوای گرم و زمستان ها سرد و پر برف است. آب و هوای بسیار خشگ و گرم، آب و هوای نیمه مرطوب تا سرد و همچنین آب و هوای نیمه خشک در سراسر شهرستان های اصفهان دیده می شود. شهرهای کاشان، آران و بیدگل، نطنز، اردستان، نایین و همچنین خود اصفهان دارای زمین های غیر قابل کشت است. گردشگران  تور اصفهان سعی کنند، بهترین زمان سفر به اصفهان خود را در فصل های تابستان و همچنین گرم  انتخاب نکند. 
هتل های اصفهان
اصفهان شهری توریستی و گردشگری  میباشد و به همین دلیل است که در آن می توانید هتل های بسیاری، از مهمانسراهای ارزان قیمت گرفته تا هتل های لوکس پنج ستاره پیدا کنید. اگر می خواهید نزدیک میدان تاریخی و معروف نقش جهان اقامت داشته باشید، می توانید هتل های کوچک و دوستاره را انتخاب کنید. قیمت هتل های دو ستاره در این شهر بسته به محل اقامت بین 50 تا 250 هزار تومان است و هتل های 5 ستاره آن نیز به مراتب قیمت بالاتری دارند.
جاذبه های اصفهان
معمولا بهترین زمان سفر به اصفهان زمانی است که دارای آب و هوای بهاری مناسب باشد و گردشگران تور اصفهان بتوانند، بهتر از جاذبه های این شهر دیدن کنند. اگر به این شهر زیبا سفر می کنید حتما از میدان نفش جهان، سی و سه پل، چهل ستون، عمارت هشت بهشت و غیره دیدن کنید.
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره بهترین زمان سفر به اصفهان

همیرا مهر 1397
11 نفر پسندیدند
من بهترین زمان سفر به اصفهان رو بهار می دونم هواش خیلی خوب و دلچسب میشه واقعا

lahzeakhar.com/Useful-information-Tourist-content/5106-%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%B3%D9%81%D8%B1-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86

امتیاز 5 از 5 | از بین 109 کاربران به بهترین زمان سفر به اصفهان