امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به سفر ارزان به پرتغال

سفر ارزان به پرتغال

پرتغال، کشوری است که در جنوب غربی اروپا واقع شده است که جاذبه های متنوع و جذابی دارد. از سواحل زیبای این کشور گرفته تا شهرهای پر زرق و برق، معماری های دیدنی، قیمت های ارزان، غذاها، نوشیدنی های محلی و همچنین آب و هوای مطبوع و بی نظیر، کشور پرتغال را به مقصدی بسیار عالی برای سفر ارزان به پرتغال تبدیل کرده است. گردشگران تور پرتغال در ادامه با لحظه آخر همراه ما باشید تا راه های سفر ارزان به پرتغال را در اختیار شما قرار دهیم.


وضعیت آ ب و هوا
این کشور دارای آب و هوایی مدیترانه ای میباشد و یکی از گرمترین کشورهای اروپا به شمار می آید. آب و هوای این کشور به شهرهای ساحلی اسپانیا شباهت دارد. در فصل های پاییز و زمستان، پرتغال دارای هوایی بارانی است و همچنین وزش باد نیز در آن مشاهده می شود. فصل تابستان برای گشت و گذار در شهرها و تماشای بناهای تاریخی و همچنین برای پیاده روی در طبیعت، بسیار گرم است. بهترین زمان برای سفر به پرتغال فصل بهار است.
هزینه اقامت
به طور کلی در این کشور هزینه اقامت پایین و مقرون به صرفه است. اگر میخواهید سفر ارزان به پرتغال داشته باشید از هاستل ها (خوابگاه) استفاده کنید. استفاده از این هاستل ها، هزینه اقامت شما به میزان قابل توجهی کاهش خواهد داد.
هزینه خورد و خوراک
در کشور پرتغال میتوانید با پرداخت تنها دو یورو، غذاهای حاضری و سبک میل کنید. قیمت فست فود در این کشور در سال 2017 حدود هفت یورو میباشد. اگر خودتان آشپزی کنید که هزینه شما خیلی کمتر نیز می شود.
هزینه حمل و نقل
در کشور پرتغال بلیط مترو از یک و نیم یورو شروع می شود. گردشگران تور پرتغال اگر میخواهید سفر ارزان تری داشته باشید از اتوبوس و قطارهای بین شهری استفاده کنید. فعالیت های تفریحی در پرتغال ارزان است. ورودی موزه ها و همچنین بناهای ثبت شده در میراث جهانی یونسکو بین 6 تا 11 یورو میباشد. بیشتر موزه ها روزهای دوشنبه تعطیل هستند و همچنین در فصل زمستان نیز ساعت کاری کوتاه تری دارند.

نظرات مردم درباره سفر ارزان به پرتغال

حسنی 30 مهر 97
0
سفر ارزان به پرتغال مگه ممکنه ؟ حداقل هزینه اش چقدره ؟
درج نظر