بهترین فصل سفر

بهترین فصل سفر ، فصل زمستان برای سفر و تور عمان می باشد به دلیل اینکه آب و هوای مطبوعی دارد. دمای هوا از سپتامبر تا مارچ بین 27 الی 27 درجه سانتی گراد در حال نوسان است و صبح ها و عصر ها در این کشور عمان هوای مطبوع و خنکی را مشاهده می کنید. فستیوال سالیانه شهر مسقط هر سال در ماه فوریه برگزار می گردد به همین دلیل قیمت هتل های پایتخت و تور های عمان به صورت کاملا چشمگیری بالا می رود. در ماه های آگوست و آغاز ماه سپتامبر باران های موسمی خریف آغاز شده و تمامی کوه های اطراف و در منطقه جنوب مسقط سر سبز و زیبا می شود به همین دلیل برخی از گردشگران این زمان را برای سفر خود انتخاب می کنند و به تعبیری بهترین فصل سفر می باشد.
اگر چه آب و هوای این کشور ملایم می باشد اما در ماه در ماه می هوا ناگهان گرم و ماه های جولای و ژوئن به اوج خود و هوای بسیار گرمی رو به رو خواهید شد البته به جز شهر صلاصه در جنوب عمان باران های موسمی هندی و موسوم به خریف در شهر صلاصه می باشد و آب هوای خنکی دارد اگر در این زمان سفر می کنید پس بازدید از شهر صلاصه را در تور عمان بگنجانید به دلیل اینکه بهترین فصل سفر این شهر می باشد.
آب و هوای عمان در فصل های سپتامبر ، آوریل ، مارس و روز های آغار ماه می هوا مطبوع بهترین فصل سفر و فقط امکان دارد چند روز خیلی گرمی را در این شهر تجربه کنید. در ماه های سپتامبر و ژانویه تعداد توریست های تور عمان بسیار کمتر از زمان های دیگر می باشد به همین دلیل قیمت هتل ها در این ماه های سال بسیار کاهش پیدا می کند و اگر دنبال تور ارزران می گردید در این ماه ها تور های بسیار خوبی را می توانید پیدا کنید.
نکته مهمی را که حتما باید بدانید اینکه در ماه رمضان زمان خوبی برای سفر به عمان نمی باشد به دلیل اینکه در تمام طول روز همه جا تعطیل و در زمان طلوع تا غروب خورشید در بیرون هتل نمی توانید چیزی میل کنید.

نظرات مردم درباره بهترین فصل سفر

جلالیان 29 مهر 97
4
بهترین فصل سفر به عمان منظورتونه ؟
درج نظر