کلیسای سنت جورج

کلیسا ها یکی از جاذبه های گردشگری محبوب در نقاط مختلف جهان محسوب می شوند، سالانه گردشگران بسیاری برای بازدید از کلیسا ها به شهر ها مختلف سفر می کنند. شهر لویو واقع در کشور اکراین، یکی از شهر های زیبا و توریستی در این کشور می باشد. امروزه نظر افراد بسیاری به جاذبه های گردشگری این شهر جذب شده است. یکی از کلیسا های محبوب در این شهر کلیسای سنت جورج می باشد. با ما در این بخش از وب سایت لحظه آخر همراه باشید تا به بررسی کلیسای سنت جورج بپردازیم.
کلیسای سنت جورج بر روی تپه های اطراف شهر لویو قرار گرفته است، در بالای این تپه نمای بسیار زیبایی از شهر لویو قابل مشاهده می باشد. معماری بسیار زیبای این کلیسا باعث محبوبیت آن در بین گردشگران تور لویو شده است. در ساخت این کلیسا از سبک معماری باروک و روکوکو الهام گرفته شده است، این دو سبک نوعی معماری اروپایی محسوب می شوند.
ساخت بنای اصلی کلیسای سنت جورج در سال 1744 میلادی آغاز و در سال 1760 میلادی پایان یافت. ساختمان این کلیسا تا به امروز چندین دفعه بازسازی شده است اما در حال حاضر برخی از بخش های کلیسا تخریب شده اند. در ابتدای ورودی این کلیسا چندین مجسمه بسیار زیبا وجود دارد که توسط هنرمندان معروفی ساخته شده اند.
این کلیسا در بین مردم محلی اکراین به عنوان سومین جایگاه اعتراضات مدنی شناخته می شود، همچنین لازم است بدانید که در طول قرن 19 و 20 میلادی این کلیسا زیر مجموعه کلیسای کاتولیک یونان بوده است.
گردشگران تور لویو لازم است بدانند که این کلیسا در شب ها منظره ی بسیار زیبایی در شهر لویو خلق می کند، همچنین در نزدیکی این کلیسا چندین جاذبه گردشگری دیگر نیز وجود دارد که بازدید از آن ها خالی از لطف نیست.
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما