آدرس جزیره فی فی

📅 بروزرسانی : ۱۹ آذر ۱۳۹۷ بازدید : 495
جاذبه های گردشگری یکی از اصلی ترین دلایل سفر افراد به نقاط مختلف جهان می باشد. در کشور تایلند جاذبه های گردشگری بسیاری وجود دارد، یکی از معروف ترین مکان های گردشگری این کشور، جزیره فی فی می باشد. در این بخش از وب سایت لحظه آخر قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با آدرس جزیره فی فی در اختیار شما قرار دهیم.
آدرس جزیره فی فی: این جزیره در فاصله 50 کیلومتری از شرق پوکت واقع شده است.
هزینه ورود به جزیره فی فی: گردشگران تور تایلند لازم است بدانند که هزینه بازدید و استفاده از امکانات موجود در این جزیره بالا می باشد.


آدرس جزیره فی فی:
مجمع الجزایر فی فی در فاصله دو ساعته از پوکت و 90 دقیقه ای از شهر کرابی قرار گرفته اند. نام این جزیره در گذشته Pulau Api-Api بوده است که به معنای جزیره آتشین می باشد. طبق نظر کارشناسان تاریخچه این جزیره به دوران ما قبل تاریخ باز می گردد، همچنین معتقد اند نام این جزیره از شمشیری که در دل خاک این جزیره کشف شد، گرفته شده است. امروزه می توان جزایر فی فی را به دو بخش Phi Phi Leh و Phi Phi Don تقسیم کرد، بخش اول کوچکتر بوده و تقریبا هیچ کس در آن زندگی نمی کند، در بخش دوم افراد بسیاری زندگی می کنند، همچنین گردشگران تور کرابی در این بخش حضور دارند. جالب است بدانید که 80% افراد موجود در این جزیره مسلمان هستند. در بخش بزرگتر روستایی به نام Ton Sai Village وجود دارد که در پیشرفت این جزیره سهم بسیاری دارد، این روستا دارای امکانات بسیاری مانند رستوران، کافی شاپ و هتل می باشد. تفریحات آبی موجود در این روستا محبوبیت آن را دو چندان کرده است.رستوران های موجود در این جزیره انواع غذا های دریایی، محلی و بین المللی را برای گردشگران تور جزیره فی فی سرو می کنند.
به طور کلی از تفریحات موجود در مجمع الجزایر فی فی می توان به موج سواری، غواصی، قایق سواری، یوگا، صخره نوردی، ماهی گیری، دوچرخه سواری، قدم زدن در طبیعت و موارد دیگر اشاره کرد.
گردشگران لازم است بدانند که در ماه اردیبهشت پرندگان کمیاب بسیاری در این جزایر قابل مشاهده هستند.
گردشگران تور لحظه آخری لازم است بدانند که مجمع الجزایر فی فی شامل 6 جزیره می شوند که در این بخش از مقاله آدرس جزیره فی فی به آنها اشاره خواهیم کرد:
- Ko Phi Phi Don: این جزیره دارای امکانات بسیاری بوده و مردمان محلی فی فی در این جزیره ساکن هستند.
- Ko Phi Phi Leh: این جزیره در بخش جنوبی جزایر فی فی قرار گرفته است. امروزه تنها چندین نگهبان در این جزیره حضور دارند. گردشگران تور پوکت برای بازدید از این جزیره لازم است 100 بات بپردازند.
- Bida Nok و Bida Nai: در این دو جزیره صخره های سنگی بسیار بزرگ و زیبایی وجود دارند.
- Ko Mai Phai: این جزیره در قسمت شمالی جزایر فی فی قرار گرفته و به عنوان جزیره درختان بامبو شناخته می شود.
- Ko Yung: این جزیره دارای یک ساحل سنگی و یک ساحل شنی می باشد، قدم زدن در کنار این دو ساحل بسیار لذت بخش است.جاذبه های گردشگری مجمع الجزایر فی فی:
- ViewPoint: این منطقه که در ارتفاع 185 متری از سطح آب قرار گرفته است، بهترین مکان برای تماشای منظره ای زیبا و کلی از جزایر فی فی می باشد، بهترین زمان برای مراجعه به ViewPoint در هنگام غروب آفتاب است. ورود به این بخش 30 بات هزینه دارد.
- Phaya Naak Cave: یکی دیگر از جاذبه های گردشگری جزایر فی فی این غار بسیار زیبا می باشد. بر روی بخش های داخلی این غار حکاکی های بسیار قدیمی وجود دارد که بازدید از آن ها خالی از لطف نیست.
- ساحل میمون ها: در این ساحل میمون های بسیاری زندگی می کنند.
- Tsunami Memorial Garden: مقبره جان باختگان حادثه تسونامی و یادبود های آن ها در این بخش قرار گرفته است.آب و هوای مجمع الجزایر فی فی در طول سال متغیر بوده و در بین 24 درجه سانتی گراد تا 32 درجه سانتی گراد می باشد. گردشگران تور جزیره فی فی لازم است بدانند که بهترین زمان بازدید از این جزایر ماه های نوامبر تا مارس می باشد، در طول این ماه ها آب و هوای این منطقه دلپذیر بوده و دمای هوا در حدود 27 درجه سانتی گراد است.
افراد برای رسیدن به این جزایر می توانند از کشتی های لوکس، قایق های تنرو و یا قایق های ارزان قیمت استفاده کنند. کشتی ها و قایق های تندرو ظرف 45 دقیقه گردشگران را به این جزیره می رسانند، قایق های ارزان قیمت این مسیر را در طول 90 دقیقه می پیمایند.
در این مقاله سعی بر آن داشتیم تا گردشگران تور تایلند را از آدرس جزیره فی فی و بخش های مختلف آن آشنا سازیم.
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/Tourist-attractions-full-information/23627-%D8%A2%D8%AF%D8%B1%D8%B3-%D8%AC%D8%B2%DB%8C%D8%B1%D9%87-%D9%81%DB%8C-%D9%81%DB%8C

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به آدرس جزیره فی فی