موزه مینیاتوری کی یف

شهر کی یف واقع در کشور اکراین، پایتخت و یکی از توریستی ترین مناطق در این کشور می باشد. این شهر در سال های اخیر نظر افراد بسیاری را به خود جلب کرده است، جاذبه های گردشگری موجود در کی یف باعث شده سالانه گردشگران بسیاری برای تفریح و بازدید از این شهر به اکراین سفر کنند. یکی از جاذبه های گردشگری محبوب در این شهر موزه مینیاتوری کی یف می باشد. در این بخش از وب سایت لحظه آخر قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با موزه مینیاتوری کی یف در اختیار شما قرار دهیم.
موزه مینیاتوری کی یف در یکی از مناطق توریستی شهر کی یف قرار گرفته است. گردشگران تور کی یف لازم است بدانند که در این موزه اشیا کوچک و مینیاتوری بسیاری وجود دارد. برخی از آثار مینیاتوری موجود در این موزه مینیاتوری به اندازه ای کوچک هستند که برای مشاهده آنها به وسایل و تجهیزات خاص نیاز است. به طور کلی فضای داخلی موزه مینیاتوری کی یف کوچک است، اما آثار بسیاری در آن وجود دارد، این موزه امروزه نظر گردشگران تور اکراین را به خود جلب کرده است. از آثار بسیار جالب موجود در این موزه می توان به موارد زیر اشاره کرد:
- مهره های شطرنج بسیار کوچک که بر روی یک میخ قرار گرفته اند
- کوچک ترین کتاب موجود در جهان
- کاروان شتر ها در داخل سوراخ یکی سوزن
گردشگران تور کی یف جالب است بدانند که دقت ساخت این آثار مینیاتوری بسیاری بالا بوده و تمام آثار از جزئیات بالایی برخوردار هستند. در اطراف این موزه چندین جاذبه گردشگری دیگر نیز وجود دارند. همچنین ساختمان این موزه در محل کلیسای Pechersk Lavra قرار گرفته است، این کلیسا یکی دیگر از مکان های دیدنی شهر کی یف بوده و در سازمان جهانی یونسکو به ثبت رسیده است. 

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز موزه مینیاتوری کی یف
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابهپنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری