امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به پارک ماکسیمیر

پارک ماکسیمیر

پارک ماکسیمیر یکی از پارک های بسیار زیبای موجود در شهر زاگرب واقع در کشور کرواسی می باشد که در این مقاله قصد داریم این پارک را به گردشگران تور زاگرب و همچنین کاربران سایت لحظه آخر معرفی کنیم، بنابراین اگر قصد سفر به شهر توریستی زاگرب را دارید تا پایان این نوشته مارا همراهی کنید.
پارک ماکسیمیر در واقع قدیمی ترین پارک شهر زاگرب می باشد که در سال 1787 تأسیس شده است، خوب است بدانید که این مجموعه اولین پارک عمومی در منطقه جنوب شرقی اروپا نیز به شمار می آید و سالانه گردشگران بسیاری از پارک ماکسیمیر بازدید کرده و لحظات خوشی را در این مجموعه سپری می کنند.
گردشگران تور زاگرب باید بدانند که پارک ماکسیمیر بالغ بر 18 هکتار مساحت دارد و یکی از بزرگ ترین پارک های موجود در کشور کرواسی محسوب می شود، در پارک ماکسیمیر امکانات رفاهی بسیاری برای رفاه حال بازدید کنندگان و گردشگران در نظر گرفته شده است که برخی از آن ها عبارتند از سرویس بهداشتی، بوفه، زمین بازی کودکان، وسایل ورزش و غیره.
بهترین قسمت موجود در پارک ماکسیمیر باغ وحش موجود در آن می باشد که گردشگران تور زاگرب به هنگام بازدید از پارک می توانند از این قسمت نیز بازدید کرده و لحظاتی شاد را در پارک ماکسیمیر سپری کنند.
بخش های مختفلی در پارک ماکسیمیر وجود دارد و در هریک از این بخش ها گردشگران می توانند پوشش گیاهی خاص و منحصر به فردی را مشاهده کنند به همین جهت این پارک یکی از مکان های مورد علاقه دوست داران طبیعت می باشد.
همانطور که پیش تر اشاره کردیم این پارک یکی از بهترین پارک های کشور کرواسی بوده و طرفداران بسیاری در میان مردم این کشور دارد به همین جهت بازدید از آن را به تمامی گردشگران تور زاگرب توصیه می کنیم و امیدواریم این مقاله در طول سفر با تور زاگرب برای آن ها مفید واقع شود.
درج نظر