جزیره باتان

کشور فیلیپین واقع در جنوب شرقی آسیا، یکی از زیبا ترین کشور ها در این منطقه می باشد. این کشور در سال های اخیر پیشرفت چشمگیری داشته است، همین امر سبب شده هر ساله گردشگران بسیاری از سر تا سر جهان برای بازدید از این کشور، تور فیلیپین را در برنامه سفر خود قرار دهند. طبیعیت بسیار زیبای این کشور نظر هر گردشگری را به خود جلب می کند، یکی از مناطق دیدنی موجود در این کشور جزیره باتان می باشد. در این مقاله قصد داریم به بررسی جزیره باتان بپردازیم.
جزیره باتان در سالیان اخیر دورافتاده و فراموش شده بود. این جزیره بسیار زیبا که در جنوب کشور فیلیپین واقع شده به مرور زمان دوباره شناخته شد و امروزه به یکی از مکان های گردشگری مورد علاقه گردشگران تور فیلیپین تبدیل شده است. جزیره باتان در دریای چین واقع شده اند. به طور کلی این جزیره در منطقه  ای آتشفشانی قرار دارد، جالب است بدانید که بخش شمالی این جزایر در سال 1454 میلادی طی فوران آتشفشان دچار تغییر شکل شده است. همچنین در بخش جنوبی جزیره باتان آتشفشانی غیر فعال وجود دارد که به زیبایی هرچه بیشتر این منطقه افزوده است. ارتفاع این کوه آتشفشانی غیر فعال در حدود 400 متر می باشد. از جزایر نزدیک به جزیره باتان می توان به جزیره سبتانگ اشاره کرد که در حدود 5 کیلومتر با این جزیره فاصله دارد. این جزیره شامل پوشش گیاهی بسیار زیبا، صخره ها، تپه های بلند، کلیسا ها و خانه های ساخته شده از سنگ می باشد. همین امر سبب شده هر ساله گردشگران تور فیلیپین به بازدید از این منطقه بروند. از تفریحات موجود در این جزایر می توان به موج سواری اشاره کرد. همچنین جالب از بدانید که حیوانات اهلی بسیاری در جزیره باتان زندگی می کنند که تماشای آن ها خالی از لطف نیست. به طور کلی این جزیره، منطقه ای بکر و آرامش بخش می باشد.

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به جزیره باتان
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.