کوریون باستان

کوریون باستان یکی از دیدنی ترین جاذبه های گردشگری قبرس می باشد که در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی کلی در رابطه با این مجموعه در اختیار گردشگران تور قبرس اروپایی و همچنین کاربران سایت لحظه آخر قرار دهیم.
کوریون باستان در واقع شهری باستانی می باشد که در منطقه لیماسول قبرس جنوبی واقع شده است و در گذشته یکی از مهم ترین شهر های قبرس محسوب می شد و امروزه نیز به یکی از مهم ترین و ارزشمند ترین آثار باستانی این کشور تبدیل شده است و می توان گفت که اغلب گردشگران تور قبرس اروپایی از این مجموعه بسیار زیبا بازدید می کنند.
برای بازدید از کوریون باستان بهتر است ابتدا به روستای Episkopi رفته و از آن جا پس از طی یک مسیر 4 کیلومتری خود را به این مجموعه برسانید. کوریون باستان در طی حفاری های متعدد کشف شده است البته باید بدانید که این حفاری ها توسط محققان به منظور بررسی تاریخ منطقه صورت گرفته است.
به گفته مورخان شهر کوریون باستان در قرن 12 پیش از میلاد مسیح به دستور Argives ساخته شده است.
این شهر در جوار سواحل دریای مدیترانه و بر فراز تپه ای مرتفع قرار گرفته است و گردشگران تور قبرس اروپایی هنگام بازدید از این مجموعه باستانی نمای بسیار زیبایی از دریای مدیترانه نیز مشاهده کنند.
در مجموعه کوریون باستان آثار باستانی متعددی وجود دارد که برخی از آن ها عبارتند از سالن آمفی تأتر کوریون، خانه اشیل، خانه گلادیاتور ها، آگورا، بازار های رومی، حمام های عمومی، مجموعه ائوستولیوس، کلیسای ائوستولیوس، استادیوم آپولو، معبد آپولو و غیره.
لازم به ذکر است گردشگران تور قبرس اروپایی برای بازدید از کوریون باستان باید بلیط ورودی تهیه کنند و قسمت هر بلیط این مجموعه حدود 5 یورو می باشد.
اگر قصد سفر با تور قبرس اروپایی را دارید بازدید از این مجموعه را فراموش نکنید.
امیدواریم این مقاله در سفر به کشور قبرس برای گردشگران مفید واقع شود.
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر