موزه‌ کشتی وایکینگ‌ها

شهر زیبای نروژ مملو از زیبایی های طبیعی می باشد که هر گردشگری را به وجد می آورد. در این میان موزه هایی نیز در این شهر وجود دارد که بازدید از آن ها خالی از لطف نبوده و لحظات خوشی را برای هر کسی می سازد. یکی از بهترین موزه هایی که در این شهر تاسیس شده موزه‌ کشتی وایکینگ‌ها بوده که بسیار زیبا و دیدنی می باشد.

وایکینگ ها به جمعی از دریانوردان اسکاندیناوی گفته می شد که روابط تجاری خوبی را برخی کشورهای اروپایی داشتند. لازم به ذکر است که بگوییم این معاملات بین سده های هشتم تا یازدهم میلادی در مناطق خاصی انجام می گرفت. آن ها اغلب به زبان اسکاندیناوی صحبت می کردند و معاملات را تحت قوانین و مقرارتی تعیین شده انجام می دادند. این افراد در زمانی از تاریخ تصمیم گرفتند که به واسطه کشتی خود و از طریق دریا به برخی از کشورها یورش برده و آن ها را تسخیر کنند. سرانجام نیز مناطق زیادی را از این طریق به سلطه خود درآوردند. بعد از گذشت سال ها سرانجام طی حوادث و اتفاقاتی این کشتی به گل نشست.
کشتی وایکینگ ها در اعماق اقیانوس ها بوده که توسط باستان شناسان کشف گردید و به موزه‌ کشتی وایکینگ‌ها در کشور نروژ انتقال یافت. این کشتی ها که بیشتر شبیه به قایق می باشند، ویژگی های خاصی دارند که سبب می شود تا گردشگران تور نروژ مسافت های طولانی را بپیمایند و برای بازدید از آن ها به موزه‌ کشتی وایکینگ‌ها بروند. اطراف کشتی ها به وسیله زنجیرهایی محفوظ گشته که بازدیدکنندگان نمی توانند از فاصله ی بسیار نزدیک آن را لمس کنند و به همین دلیل گردشگران تور اروپا به کمی فاصله باید قسمت های مختلف آن را تماشا کنند.
لازم به ذکر است که بگوییم درب موزه‌ کشتی وایکینگ‌ها همه روزه در ساعات 9 صبح تا 6 بعدازظهر به روی گردشگران تور نروژ گشوده است و آن ها می توانند به بازدید از این مکان بپردازند. 
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره موزه‌ کشتی وایکینگ‌ها

سارینا 21 مهر 97
4
واااااااااای موزه‌ کشتی وایکینگ‌هاواقعا واقعیت داره ؟ درست می بینم؟
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر