امتیاز 5 از 5 | از بین 378 امتیاز دهنده به تور نروژ

تور نروژ

در ادامه صفحه تور نروژ می توانید لیستی از به روز ترین تورهای نروژ آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.


مقالات مرتبط

  • تور نروژ

کشور نروژ که با نام رسمی پادشاهی نروژ نیز خوانده می شود، در شمال قاره اروپا قرار دارد. تور نروژ سالانه میلیون ها متقاضی دارد و گردشگران بسیاری تور نروژ را برای سفر به اروپا انتخاب می کنند. از این رو ما در این مقاله از وبسایت لحظه آخر قصد داریم اطلاعاتی درباره جغرافیای نروژ، جمعیت، زبان، دین، آب و هوا و جاذبه های گردشگری آن در اختیار کاربران سایت قرار دهیم. اگر شما هم از علاقمندان به تور نروژ هستید تا انتهای این مقاله ما را همراهی کنید.
نروز در شمال اروپا قرار داشته و از سمت شرق دارای یک نوار مرزی مشترک طولانی با کشور سوئد است. کشور سوئد از سمت شمال شرق با کشور های روسیه و فنلاند و از ناحیه جنوب با تنگه اسکاژراک دارای مرز مشترک است. گردشگران تور نروژ باید بدانند این کشور یک کشور ساحلی است و از سمت غرب به آب های دریای بارنتز و اقیانوس اطلس منتهی می شود. این کشور دارای مساحتی حدود 385203 کیلو متر مربع بوده و جمعیتی بالغ بر 5.233 میلیون نفر را تا طبق آمار سرشماری سال 2016 میلادی در خود جای داده است.
کشور نروژ به خاطر گرمای گلف استریم، دارای اقلیم آب و هوایی نسبتا معتدل است. تابستان های این کشور بسیار معتدل و مطلوب است ولی دارای زمستان های بسیار سرد دارد. میزان بارش باران و برف در غرب این کشور به بیش از دو هزار میلی متر هم می رسد. اما قسمت هایی که از دریا فاصله دارند بارش کمتری را در طول سال تجربه می کنند. با توجه به اطلاعات مذکور در میابیم که بهترین زمان سفر با تور نروژ، فصل تابستان است. زبان های رسمی کشور نروژ، نروژی و سامی هستند، اما دارای زبان های محلی کوین، رومانی و اسکاندرومانی می باشد. حدود 84 درصد مردم کشور نروژ از پیروان دین مسیحیت هستند که حدود 80 درصد آنان پیرو آیین لوتری هستند. از جمله جاذبه های گردشگری تور نروژ می توان به شهر معدنی، کلیسای چوبی، کلیسای جامع، نردکپ و غیره اشاره کرد.

نظرات کاربران

بهنوش 18 شهریور 97
0
سلام ممنونم از مطالب خوبتون. مقاله های خوب شما قطعا من را در سفرم با تور نروژ کمک خواهد کرد
درج نظر