موزه‌ سرالورز

کشور زیبای پرتغال امروزه مقصد بسیاری از گردشگران برای سفر می باشد. این کشور درارای جاذبه های گردشگری بسیاری همچون موزه ها، کلیسا ها، میادین، پارک ها و غیره می باشد که یکی از معروف ترین آنان، موزه‌ سرالورز است. اگر شما نیز از علاقمندان سفر به پرتغال و بازدید از جاذبه های گردشگری آن هستید، با ما همراه باشید تا با موزه‌ سرالورز آشنا شوید.
همان طور که پیش از این گفتیم، موزه‌ سرالورز در کشور پرتغال و شهر پورتو آن واقع شده است. این موزه در تاریخ 27 جولای 1989، به طور رسمی افتتاح شده و برای گردشگران تور پرتغال به نمایش گذاشته شده است. موزه‌ سرالورز بسیار مناسب افرادی که به آثار مفهومی و همچنین هنر مدرن علاقه مندند.

ماهیت موزه‌ سرالورز در واقع نگهداری و نمایش آثار هنری و باستانی هنرمندان، مجسمه ها، عتیقه ها، اختراعات اخیر، آثار هنری اهدایی معاصر و غیره می باشد. این موزه علاوه بر نگهداری و به نمایش گذاشتن آثار دیدنی و مفهومی ذکر شده، دارای محوطه باز و باغ سرسبزی است که باعث شده بین گردشگران تور پرتغال به باغ موزه‌ سرالورز شهرت پیدا کند. بازدید کنندگان این باغ موزه علاوه بر بازدید اقلام داخلی موزه می توانند از محوطه بیرونی آن نیز بهره برده و لحظات خوشی را در آن سپری کنند.
لازم به ذکر است ساختمان این موزه از معماری منحصر به فرد و زیبایی برخوردار بوده و شامل یک اتاق مرکزی، اتاق آتریوم، اتاق مرمر، اتاق چوبی، یک کتابخانه و یک تالار کنفرانس می باشد. بنای موزه در واقع توسط آلوارو سیزا، یکی از معماران برجسته پرتغالی طراحی و ساخته شده است.
در آخر گفتنی است، باغ موزه‌ سرالورز همه روزه از ساعت 10:00 صبح الی 07:00 بعد از ظهر به روی گردشگران تور پرتغال باز بوده و می توانند از زیبایی های آن بهره مند شوند.

گزارش مشکل

نظرات مردم درباره موزه‌ سرالورز

محمد علی 7 تیر 97
3
من زیاد از موزه خوشم نمیاد چه برسه برم پرتغال بخوام موزه‌ سرالورز ببینم
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر