Lahzeakhar.com

تور پرتغال

امتیاز 5 از 5 | از 2882

متاسفانه در حال حاضر در این مسیر تور فعالی وجود ندارد

در ادامه صفحه تور پرتغال می توانید لیستی از به روز ترین تورهای پرتغال آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.


کشور کوچک پرتغال که روبروی ساحل اقیانوس اطلس در شبه جزیره ایبری واقع شده است یکی از کشور های پربازدید در اروپا می باشد که به دلیل خط ساحلی زیبا و میراث تاریخی خود همه ساله تعداد زیادی از گردشگران را به تور پرتغال ترغیب می کند.آب و هوای معتدل این کشور کوچک آن را به یک مقصد تعطیلات در تمام طول سال تبدیل کرده است که مسافران تور پرتغال می توانند خرابه های روم و مور را در میان جاذبه های توریستی دیگر در پرتغال ببینند.
صومعه آلکوباکا یک صومعه کاتولیک رومی واقع شده در شهر آلکوباکا در مرکز پرتغال است. صومعه آلکوباکا توسط اولین پادشاه پرتغالی، افونسو هنریکس در سال ۱۱۵۳ تاسیس شد و ارتباط نزدیک با پادشاهان پرتغال در طول تاریخ خود را حفظ کرد. کلیسا و صومعه اولین ساختمان گوتیک در این کشور بودند و همراه با صومعه سانتا کروز در کوئیمبرا، یکی از مهمترین صومعه‌های قرون وسطی در پرتغال است که مسافران تور پرتغال در سفر خود از این مکان زیبا دیدن می نمایند.
دانشگاه کویمبرا یکی از قدیمی‌ترین دانشگاه‌ها در اروپا است که درسال ۱۲۹۰تاسیس شده است. این دانشگاه همچنین یکی از بزرگترین دانشگاه‌ها در پرتغال با حدود ۲۰۰۰۰ دانشجو است. در اوایل قرن ۱۸ به تحریک شاه خوئوا پنجم ساخته شده است، کتابخانه کتابشناسی جوانینا یک مثال خوب از معماری سبک باروک است. سالا دوس کاپلوس، اتاق تاج و تخت اصلی، جایی است که عنوان‌های دکترا داده می‌ شوند .
از دیگر جاذبه های گردشگری پرتغال که همه ساله مورد توجه بسیاری از گردشگران تور پرتغال قرار می گیرد می توان به برج بلم، کاخ ملی پنا،ساحل نیروی دریایی،اسکله ریبیرا و .... اشاره کرد.
بزرگ‌ترین موزه در لیسبون که دارای مجموعه‌ای متنوع از اشیاء هنری هنرمندان پرتغالی می باشد موزه ملی هنر باستان است که در این موزه یک باغ مجسمه آرام وجود دارد. در صورت پیدا نکردن تور پرتغال مورد نظر به قسمت تور اروپا مراجعه فرمائید

پایتخت پرتغال لیبسون در جنوب غرب اروپا قرار گرفته است که در شبه جزیره ایبری ،در کنار اقیانوس اطلس شمالی و در غرب کشور اسپانیا واقع شده است. مرکز و جنوب کشور پرتغال پر از دشت و تپه های شمال پرتغال دارای آب و هوای کوهستانی نیز می باشد. کشور پرتغال دارای 9 جزیره که تنها دو جزیره آن دارای سکنه است که در این میان می توان جزیره مادیرا و جزیره پورتو سانتو را نام برد. آب و هوای معتدل این کشور آن را تبدیل به یک مقصد گردشگری در تمام مدت سال کرده است که در همه سال گردشگران تور پرتغال را جذب خود می کند. مسافرین تور پرتغال توجه داشته باشند که واحد پول کشور پرتغال یورو و شیوه حکومتی این کشور سالیان سال است که تحت جمهوری پارلمانی است.
قابل توجه گردشگران تور پرتغال ، کشور پرتغال به طور کلی دارای آب و هوای مدیترانه ای و همچنین گرم ترین کشور قاره ی اروپا به شمار می رود ، اگر قصد سفر با تور پرتغال را دارید بدانید که فصل بهار آب و هوای این کشور معتدل تر و قیمت ها نسبت به تابستان ارزان تر و همچین از نظر توریست خلوت تر می باشد.
دین و زبان مردمان پرتغال :
کشور پرتغال دین رسمی ندارد اما درصد بیشتر مردمان ان کشور کاتولیک می باشند و همچنین زبان رسمی آن ها یکی از زبان های رومی تبار است. همچنین قابل توجه مسافران تور پرتغال ، مردمان پرتغال بسیار خونگرم و مهمان نواز هستند و برای توریست ها ارزش زیادی قائلند و اهمیت زیادی می دهند.
جاذبه های گردشکری پر طرفدار از نظر گردشگران تور پرتغال :
1 . صومعه آلکوباکا، 2 . دانشگاه کویمبرا، 3 . کاپلا دوس اوسوس، 4 . کابو جیراو، 5 . قلعه سائوخورخه، 6 . قلعه اوبیدوس، 7 . اسکله ریبیرا، 8 . ساحل نیروی دریایی، 9 . برج بلم، 10 . کاخ ملیپنا

فرودگاه پورتلا لیسبون پرتغال یکی از فرودگاه معروف کشور پرتغال می باشد که سالانه مسافران تور پرتغال به این فرودگاه می آیند ، که یک باند فرود 3805 متری دارد که در شهر لیسبون پرتغال واقع شده است.
فرودگاه پورتلا یک فرودگاه همگانی و باربری می باشد که ارتفاع آن از سطح دریا 114 متر می باشد و قابل توجه گردشگران تور پرتغال که فرودگاه جدیدی در حال ساخت می باشد که کار ساخت آن 2017 به اتمام می رسد و قرار است جایگزین فرودگاه پورتلا با امکانات بیش تر گردد.
گردشگران تور پرتغال باید بدانند که فرودگاه پورتلا به مدت 5 سال برترین فرودگاه های اروپایی شناخته شد و جوایز زیادی کسب کرد.
فاصله هوایی تهران تا لیسبون پرتغال 5278 کیلومتر و ساعت پرواز از تهران تا لیسبون پرتغال 8 ساعت و 10 دقیقه می باشد.
قیمت بلیط پرواز تور پرتغال از تهران به لیسبون با ایر لاین امارات 24,195,850 ریال می باشد که این قیمت در زمان های مختلف ونوع ایر لاین ها متفاوت می باشد.
در حال حاضر پرواز های پرتغال با ایر لاین های مختلف خارجی انجام می پذیر گردشگران تور پرتغال ایر لاین خود را انتخاب و بلیط را خریداری نمایید.
ایر لاین ها و پرواز های تور پرتغال در حال فعالیت در خط پرواز های پرتغال شامل اطلاعات پرواز زیر می باشد :
1 . ایرلاین آژین یونان
2 . ایرلاین آلیتالیا ایتالیا
3 . ترکیش ایرلاین ترکیه
4 . ایرلاین ایر فرانس فرانسه
5 . ایرلاین قطر ایرویز قطر + ایرلاین ولینگ اسپانیا
6 . ایرلاین امارات
7 . ایرلاین بریتیش ایرویز بریتانیا
8 . ایرلاین قطر ایرویز قطر + ایرلاین تاپ پرتغال
9 . ایرلاین اتحاد امارات
10 . ایرلاین قطر ایرویز قطر + ایرلاین ایبریا اسپانیا
11 . ایرلاین قطر ایرویز قطر + بریتیش ایرویز انگلستان
12 . ایرلاین لوفتهانزا آلمان + ایرلاین تاپ پرتغال
13 . ایرلاین لوفتهانزا آلمان
14 . ایرلاین لوفتهانزا آلمان
15 . ایرلاین قطر ایرویز قطر + ایرلاین لوفتهانزا آلمان
16 . ایرلاین آسترین اتریش
17 . ایرلاین آژین یونان
18 . ایرلاین آژین یونان + ایرلاین ایر اروپا اسپانیا

گردشگران تور پرتغال برای سفری آرام و لذت بخش نیاز به شناخت کامل آب و هوایی دارند پس با ما همراه باشید تا از چهار فصل این کشور بی نظیر با خبر باشید. پرتغال کشور کوچک در قسمت پایین ترین بخش جنوب غربی اروپا و در حاشیه جنوب غربی شبه جزیره ایبری قرار دارد.
جنوب این کشور پوشیده از دشت های وسیع بوده که بسیار زیبا و دیدی می باشند و آب و هوای معتدلی دارد از این رو گردشگران زیادی با تور پرتغال به این کشور سفر می کنند. رود های مهم پرتغال دورو ، تاگوس و گوادیانا می باشند که از مشهوریت بسیاری برخوردارند.
آب و هوای پرتغال یکی از گرم ترین کشور های اروپایی بوده که آب و هوای معتدل و مدیترانه ای دارد به همین خاطر تور پرتغال مورد استقبال توریست ها قرار می گیرد. در فصل بهار هوا به صورت آرام و تدریجی به سمت گرما می رود که اواسط این فصل دمای هوا به 22 درجه هم خواهد رسید و سواحل اقیانوس اطلس مرطوب خواهند شد.
پس از آن در فصل تابستان هوای بسیار ملایم و لذت بخشی دارد که همراه با نسیمی خنک و دلنشین می باشد، در این ماه آفتاب 12 ساعت تابش دارد و حداکثر دما 20 درجه است. در فصل پاییز هوای پرتغال مجددا مرطوب شده و حدود 15 روز خشک در ماه وجود دارد. سپس در فصل زمستان هوا با رطوبت و سرما مواجه است که حداکثر دما 15 درجه بوده و آفتاب 6 ساعت تابش دارد و با بارش و برف همراه است که اگر گردشگران تور پرتغال سرما را دوست دارند بهترین زمان برای سفر می باشد. بالا ترین دما در کشور پرتغال به 45 درجه می رسد و میانگین دما در این کشور در بخش اصلی 12 درجه و در بخش کوهستانی تا 18 درجه و در جنوب این دما متغیر می باشد.
گردشگران محترم تور پرتغال توجه داشته باشند که اگر در فصلی متعادل قصد سفر به این کشور را دارید، فصل تابستان کشور پرتقال بهترین آب و هوا را دارد که به راحتی می توان از هوای بی نظیر و همچنین سواحل زیبای این کشور لذت برد. این کشور سالانه میزبان بسیاری از گردشگران تور پرتغال می باشد تا سفری خاطره انگیز برای توریست های عزیز بسازد.

تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است