قصر سلطان عبد الصمد

شهر کوالالامپور یکی از شهر های توریستی و پر گردشگر کشور مالزی محسوب می شود و ‏جاذبه های گردشگری متعددی را در خود جای داده است یکی از این جاذبه ها قصر ‏سلطان عبد الصمد مالزی می باشد که ما در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با ‏این جاذبه در اختیار گردشگران تور مالزی و همچنین کاربران سایت لحظه آخر قرار دهیم. 
قصر سلطان عبد الصمد مالزی در سال 1897 توسط یکی از معمار های برجسته انگلیسی یعنی آ ‏سی نورمن ساخته شده است و یکی از معروف ترین بنا های شهر توریستی کوالالامپور ‏محسوب می شود. 
در ابتدا این ساختمان برای مدیریت اداری منطقه توسط دولت بریتانیا استفاده می شد . ‏پس از آن برای چندین دهه محل قرار گیری دادگاه عالی دیوان عالی بود و اخیراً به یکی ‏از جاذبه های کوالالامپور تبدیل شده است. 
اگر قصد سفر با تور مالزی یا تور کوالالامپور را دارید باید بدانید که این بنا شامل یک ‏برج ساعت 40 متری و طاق های قوسی شکل می باشد که زیبایی های آن را دو چندان ‏کرده است به طوری که نمای بیرونی قصر سلطان عبد الصمد مالزی نظر هر بیننده ای را به خود ‏جلب می کند. 
لازم به ذکر است که در مناسبت های مختلف این قصر را با نور ها و پرچم های متنوع ‏تزئین می کنند و گردشگرانی که در مناسبت های خاص از این جاذبه زیبا دیدن می کنند ‏می توانند در جشن هایی که در این مجموعه برگزاری می شود شرکت کرده و خاطرات ‏خوشی را رقم بزنند. 
این قصر در رو به روی میدان مردکا قرار دارد و دسترسی به آن بسیار آسان می باشد و ‏گردشگران تور مالزی می توانند به سادگی خود را به این قصر برسانند. 
امیدواریم این مقاله در سفر با تور کوالالامپور برای گردشگران و کاربران سایت لحظه آخر ‏مفید واقع شود.‏
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره قصر سلطان عبد الصمد

امیر علی 7 مرداد 97
0
قصر سلطان عبد الصمد هم زیباست خیلی دوست دارم با تور کوالالامپور سفر کنم
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر