موزه ملی دانمارک

موزه ملی دانمارک (The National Museum of Denmark) یکی از هزاران مکان دیدنی زیبای کشور دانمارک می باشد که در سال 1896 میلادی تاسیس شده است، دانمارک کشوری است در شمال اروپا و پایتخت آن شهر کپنهاگ می باشد. موزه ملی دانمارک یکی از جاذبه های قدیمی، تاریخی، فرهنگی دانمارک می باشد و به همین دلیل از لحاظ تاریخی اهمیت زیادی برای مردم این کشور دارد. این موزه دارای مجموعه وسیعی از اشیا آتشفشانی، آثار هنری و حماسی مصنوع می باشد که شامل اجزا و اشیا دوران وایکینگ ها است. این موزه علاوه بر این اشیا حاوی آثار هنری داخلی و خارجی از سده 14 میلادی تا امروز است. این موزه به طور عمده بر روی باستان شناسی، خزانه شناسی، قوم نگاری، علوم تاریخی، ارتباطات و غیره تمرکز دارد. موزه ملی دانمارک نیز با امور عتیقه کمک می کند و موزه Danefæ، گنجینه های ملی را مدیریت می کند. از اشیای عتیقه و باستانی که در این موزه قرار دارد می توان به شاخ طلایی گالوه (شبیه سازی شده)، اسکلت گاو، تابلو های نقاشی از چهره افراد معروف، ساعت های باستانی و بزرگ، زیور آلات عتیقه، مجسمه های بودا، دیگ بخار (Gundestrup)، مجسمه دختر (Egtved)، اسلحه های قدیمی، مومیایی، مجسمه های مصری، ماشین خورشیدی (Trundholm) و غیره اشاره کرد.
اشیا اتنوگرافی در سالن هنری سلطنتی دانمارک و اشیا قوم شناسی در سلول هنری سلطنتی دانمارک کپنهاگ واقع شده است. این بنا بسیاری از آثار باستانی و هنری شهر تاریخی دانمارک را در خود جای داده و از آن ها نگهداری می کردند. موزه ملی دانمارک هر ساله گردشگران زیادی را که با تور دانمارک به این شهر می آیند را به خود جذب می کند. 
آدرس موزه ملی دانمارک : کپنهاگ Prinsens Palæ, København K, Denmark(دانمارک-کپنهاگ-کاخ شاهزاده)

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز موزه ملی دانمارک
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
توران 18 مهر 1397
4
تو موزه ملی دانمارک خیلی اشیا خوب و دیدنی می بینید
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابهپنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری