Lahzeakhar.com

تور دانمارک

امتیاز 5 از 5 | از 100

متاسفانه در حال حاضر در این مسیر تور فعالی وجود ندارد

در ادامه صفحه تور دانمارک می توانید لیستی از به روز ترین تورهای دانمارک آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.


در این قسمت از سایت قصد داریم اطلاعاتی کلی در رابطه با کشور ‏دانمارک در اختیار گردشگران تور دانمارک و همچنین کاربران سایت قرار ‏دهیم. دانمارک یکی از کشور های شمال اروپا است و حدود 6 ملیون نفر جمعیت ‏دارد زبان رسمی این کشور دانمارکی می باشد مردم آن علاوه بر زبان ‏دانمارکی به به زبان های دیگری مانند فاروئی، گرینلندی و آلمانی هم تکلم ‏می کنند.خوب است بدانید کشور دانمارک یکی از موسسین سازمان ملل و ‏ناتو می باشد و جنوبی ترین کشور شبه جزیره اسکاندیناوی است. 
سالانه گردشگران زیادی با تور دانمارک به این کشور سفر می کنند و از ‏جاذبه های بی نظیر این کشور دیدن می کنند برخی از این جاذبه ها ‏عبارتند از باغ های تیوولی (‏Tivoli‏)، کاخ کریستینبورگ (‏Christiansborg ‎palace‏)، موزه ملی دانمارک، گالری ملی دانمارک، نیهاون (‏Nyhavn‏)، برج ‏مدور (‏Round Tower‏)، کاخ آمالین برگ (‏Amalien borg palace‏)، پل اور ‏سوند (‏Oresund Bridge‏)، موزه فضای باز لینگبی (‏Lyngby‏)، قلعه کرانبورگ ‏‏(‏kronborg‏)، قلعه اگسکوف (‏Egeskof‏)، موزه هانس کریستین آندرسن، ‏جزایر فارو و غیره. از شهر های توریستی این کشور می توان به شهر راسکیله (‏roskilde‏)، شهر ‏آرهوس (‏Aarhus‏) و کپنهاگ اشاره کرد که اغلب گردشگران تور دانمارک به ‏شهر کپنهاگ سفر می کنند. 
اگر قصد سفر با تور دانمارک را دارید باید بدانید که ساعت در دانمارک 90 ‏دقیقه از ایران عقب تر است. 
گردشگران تور دانمارک در سفر خود می توانند اجناس زیر را به عنوان ‏سوغاتی خریداری کنند 
مجسمه های زیبای وایکینگ ها، مجسمه های پری دریایی، انواع پوشاک ‏کش بافت، لگو (‏lego‏)، ظزوف چینی دانمارکی، شیرینی و شکلات های ‏دانمارکی، جواهرات و غیره. در سفر به دانمارک توجه کنید که مردم این کشور زیبا بسیار قانون مند ‏بوده و تقریبا خصوصیات اخلاقی خاصی دارند همچنین نگران برقراری ‏ارتباط با مردم این کشور نباشید چرا که اغلب آن ها به زبان انگلیسی ‏مسلط هستند ‏

دانمارک کشوری واقع در شمال اروپا می باشد که پایتخت آن شهر کپنهاگ بسیار مورد توجه گردشگران تور دانمارک قرار گرفته است. این کشور که دارای مساحت کلی 43 هزار کیلومتری است، قسمتی از منطقه اسکاندیناوی را شامل می شود. مساحت دانمارک تقریبا نصف مساحت کشور آذربایجان بوده و به دلیل دارا بودن جزایر بی شمار، خط ساحلی طویلی به طول حدود 7500 کیلومتر دارد.
این کشور از سمت جنوب با کشور آلمان، از سمت باختر با دریای شمال، از سمت شمال با تنگه اسکاژراک و از سمت خاور با دریای بالتیک مرز مشترک دارد. قسمت وسیعی از این کشور را زمین های کشاورزی فرا گرفته و اکثر مردم این کشور در مناطق نزدیک ساحل سکونت دارند.
این کشور، سرزمینی کم ارتفاع، هموار و حاصلخیز می باشد که مرتفع ترین منطقه آن "موله هوی" نامیده می شود که ارتفاع آن از سطح دریا حدود 170 متر است و مراتع زیادی در این کشور وجود دارد. رود اسکیرن، رود وارده، رود استورو و رود گودنا از جمله رودهای پر آب دانمارک هستند که نظر تعداد زیادی از گردشگران تور دانمارک را به خود منعطف کرده است. آب و هوای دانمارک معمولا معتدل و پر باران است و کشوری زیبا برای گشت و گذار محسوب می شود که توریست های تور دانمارک در هر فصلی می توانند از آن بازدید کنند.
طبق تقسیماتی که در سال 2007 در این کشور صورت گرفت، دانمارک به 5 استان و 98 شهرستان تقسیم شد. از جمله مهم ترین شهرهای دانمارک که گردشگران تور دانمارک می توانند به آن ها سفر کنند، می توان به کپنهاگ در جزیره شیلند، اسبرگ در شبه جزیره یولند، آلبورگ، اودنسه در جزیره فیون، اوهوس اشاره کرد. در دانمارک حدود 75 جزیره مسکونی وجود دارد که در برخی از آن ها تعداد افراد کمی زندگی می کنند و این امکان برای توریست های تور دانمارک وجود دارد که از این جزایر دیدن کنند. مهم ترین جزایر این کشور، جزیره فیون، جزیره برنهلم و جزیره شیلند نام دارند.

تور دانمارک یکی از تورهای اروپایی می باشد که گردشگران زیادی را به سوی خود جلب کرده است. از تهران به مقصد کپنهاگ دانمارک پرواز مستقیم وجود دارد و گردشگران تور دانمارک به این طریق می توانند سفری بی دردسر داشته باشند. پرواز مستقیم به کپنهاگ توسط شرکت های هواپیمایی Iran Air، Mahan Air Airlines و Airlines انجام می شود. برنامه پروازی شرکت Mahan Air Airlines برای پرواز مستقیم به دانمارک به شرح زیر است: پروازهای رفت: پروازهای رفت از فرودگاه امام خمینی به مقصد دانمارک هفته ای 2 مرتبه در روزهای 1 شنبه و 5 شنبه حدود ساعت 6 صبح انجام می گیرد. این پرواز در حدود 5 ساعت به طول می انجامد. پروازهای برگشت: پروازهای برگشت از فرودگاه کپنهاگ به مقصد تهران نیز هفته ای 2 بار در روزهای 1 شنبه و 5 شنبه ساعت 11:30 ظهر صورت می گیرد. البته لازم به ذکر است که در برخی مواقع که تعداد مسافران تور دانمارک افزایش پیدا می کند، ممکن است این برنامه کمی جابجا شود. یکی از گزینه های مقرون به صرفه برای سفر به کشور دانمارک و بازگشت به تهران، پرواز با "هواپیمایی پگاسوس ترکیه" است. این شرکت هواپیمایی در طول هفته 7 مرتبه پرواز رفت و 7 مرتبه پرواز برگشت انجام می دهد و گردشگران تور دانمارک را جابجا می کند که البته این پرواز با یک وقفه در کشور ترکیه همراه می باشد. فرودگاه کپنهاگ یک فرودگاه بسیار مهم در کشور دانمارک است که دارای کد یاتا CPH می باشد و در سال 1925 مورد بهره برداری قرار گرفت. این فرودگاه در سال 2014 حدود 25 میلیون مسافر و گردشگر تور دانمارک را جابجا کرد که از این حیث عنوان "پر رفت و آمد ترین فرودگاه اسکاندیناوی" را کسب کرد. فرودگاه کپنهاگ که یک فرودگاه عمومی و مسافربری می باشد در ارتفاع 5 متری از سطح دریا قرار دارد.

تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است