پارک ودنخا

پارک وندخا و این نمایشگاه بزرگ در قسمت شمال شرقی مسکو و در نزدیکی ایستگاه مترو وندخا همچنین در نزدیکی هتل بین المللی کاسموز واقع گردیده است که به یکی از تفریحات مسکو به شمار می رود که در چند سال اخیر طرفدارن زیادی را به سمت خود جذب کرده است.
برای اطلاعات بیش تر بدانید که حروف  V.D.N.Kh در زبان روسی مخفف کلمه ی نمایشگاه دستاورد های اقتصادی اتحاد شوروی می باشد که در سال های اخیر به دلیل فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی اداره ی آن به دست سازمان تجاری مسکو افتاده است.

پارک وندخا در سال 1939 به عنوان نمایشگاه محصولات کشاورزی باز گردید اما در دوران جنگ تعطیل و پس از 10 سال در سال 1954 بعد از جنگ مجداد بازگشایی شد.جالب است که بدانید هر یک از جمهوری های شوروی سابق در پارک ودنخا برای خود یک سالن جداگانه داشتند.به طور کلی در پارک ودنخا ساختمان ها و مجسمه های بزرگ و مختلفی را خواهید دید که هر کدام آنان نشانگر یک نمود معماری بسیار زیبا می باشد.
گردشگرانی که می خواهند از پارک ودنخا و این نمایشگاه دیدن کنند توجه داشته باشند که این محوطه به قدری بزرگ که بازدید از کل آن در یک روز میسر نمی باشد.
امروزه در پارک ودنخا و یا همان نمایشگاه دستاوردهاي اقتصادي شوروي با حضور بیش از 350 شرکت خارجی و داخلی به بازاری برای عرضه محصولات داخلی و خارجی تبدیل شده است که بازدید کنندگان خاص خود را دارد که یکی از این مراکز فروش اجناس پر طرفدار مختص وسایل خانگی می باشد.
از دیدنی های پارک ودنخا می توان به دریاچه مصنوعی ، میدان ویژه ای برای نمایش و مسابقات حیوانات اهلی ، گلخانه و دیگر قسمت ها می باشد که بازدید از آن می تواند ساعات خوشی را برایتان به وجود آورد.همچنین در پارک ودنخا در روز های خاص جشن ها و مراسمات مختلفی را اجرا می کنند.

گزارش مشکل

نظرات مردم درباره پارک ودنخا

شیداا احمدی 30 آبان 96
1
من پارک ودنخا رفتم واقعا خوب بود
مهرنوش 30 آبان 96
1
من در مورد پارک ودنخا خیلی شنیدم مثل اینکه خیلی معروف هست
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر